fbpx

Поліна промовила: “То це правда що в тебе є інша жінка?”. Син одразу зрадів побачивши батька, проте сказав йому, що мати йому сказала що він не прийде і про нього забув. Тоді чоловік взяв за руку Поліну і вони вийшли в коридор

Раптова сімейна драма трапилась у сім’ї мого друга дитинства Стаса. Мені самій якось було не по собі, адже це я його познайомила з Поліною.

Вони одразу сподобались одне одному, одружилися.

А невдовзі в них появився малюк. Стас навіть взяв відпустку на роботі, щоб допомагати Поліні з дитиною.

Коли син пішов в садочок, Поліна вийшла знову на роботу із цього моменту у них щось змінилося. Чоловік і сам не розумів, говорив він мені розповідаючи.

Одного дня Поліна подзвонила Стасові на роботу та просто сказала в трубку: ” не приходь більше додому я не хочу більше з тобою жити. Я зрозуміла це. Вибач що так пізно”. Чоловік аж остовпів, пізніше оговтавшись він зрозумів, що напевно доведеться переночувати на роботі.

Але в око його впав красивий голубий пакет, і він згадав що він же обіцяв синові велику машинку на пульті та купив. І що ж тепер робити, а син же чекає і він вирішив все-таки поїхати, щоб відвезти синові подарунок.

Приїхавши він подзвонив у дзвінок, двері довго ніхто не відчиняв. Але все-таки Поліна відчинили і спитала його чому ж він прийшов.

Стас відповів що привіз синові машинку яку обіцяв. Зайшов в коридор і пішов одразу до дитячої.

Син одразу зрадів побачивши батька, проте сказав йому, що мати йому сказала що він не прийде і про нього забув. Тоді чоловік взяв за руку Поліну і вони вийшли в коридор.

Та сказав її, що вона може залишатися сином жити в квартирі, хоча квартира і належить йому, може робити що завгодно. Якщо ж вирішить знову одружитися, то нехай познайомить свого бранця спочатку з ним а аж потім з сином, він хоче переконатися щоб він переконався, що поряд з сином буде нормальна людина.

Поліна від здивування аж зблідла та промовила: ” А тобі самому не цікаво, чому я хочу розлучення?”. Та Стас сказав, що не хоче більше з’ясовувати стосунки. Якщо вона хоче розлучення, то буде її розлучення.

Чоловік попрощався з сином і вже хотів іти, але на порозі його зупинила Поліна та промовила: “То це правда що в тебе є інша жінка?”

Стас обернувся до жінки та запитав її з чого вона взяла. Поліна і сказала що це їй сказав його друг Олег, який буцімто бачив тебе з якоюсь молодою дівчиною, недалеко біля свого будинку.

Стас декілька хвилин думаючи пригадав, та та розповів Поліні, що то його мати попросила підвести її племінницю до вокзалу, а Олег напевне їх бачив і неправильно все зрозумів.

Поліна аж від радості заплакала, пішов до неї та обняв.

Чоловік роззувся, зняв пальто і вони пройшли до кухні вечеряти.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page