fbpx

Помилкова пopча: подруга сукню купила на секонді, а через тиждень зляглa

З самого ранку у Валі був чудовий настрій, вона здала останній іспит в цьому семестрі, і тепер її очікував літній відпочинок і два місяці спокійного життя без навчання. Дівчина раділа жаркій погоді і вже уявляла, як зараз прийде додому, подзвонить подрузі, і вони разом вирушать на пляж.

– Зіна, у мене п’ять! – заверещала в трубку Валя.

– Вітаю, – засміялася подруга.

– Пішли? – запитала Валентина.

– Звичайно, тільки забіжимо в секонд? Мені там так сукня вподобалась, як би не викупили.

– Ох, вже цей твій секонд – зітхнув Валя, їй дуже не подобалося, що подруга часто туди навідується і скуповує речі з чужого плеча.

Благо, Зіна забігла в магазинчик одна, так як Валя послалася на те, що з морозивом її не пустять. Насправді, вона спеціально купила ці ласощі, щоб була причина залишитися на вулиці.

– Ось дивись яка! – показала Зіна сукню, коли вони вже прийшли на пляж.

– Звичайна – не розділила Валентина ентузіазму подруги.

– Ти якась бука. Гарна сукня.

– Гаразд, не сердься. Тобі дуже пасуватиме.

Через кілька хвилин Валя і забула про цю злощасну сукню, якби не дивні зміни з Зіною, які почали відбуватися через кілька днів. Подруга немов приклеїлася до цього вбрання, вона ніяк не хотіла з нього вилазити. І все б нічого, але зовнішність Зіни почала стрімко змінюватися: вона схудла, під очима синява, а очі стали якісь втомлені і мляві.

– Так, щось мені не подобається твій вигляд! Я не зрозумію, що відбувається з тобою? – запитала Валя, не витримавши неприємної картини в один з днів.

– Навіть і не знаю, але я чомусь погано себе почуваю останнім часом.

– А тобі не здається, що вся справа в енергетиці цієї сукні? Саме після її покупки з тобою стало відбуватися щось дивне.

– Не говори дурниці, це я просто втомлююся так від спеки.

– Раніше з тобою такого не було.

Підозри Валі продовжували підтверджуватися, і в один з днів вона не змогла додзвонитися до подруги. Дівчина поїхала до неї додому і застала її в ліжку. У Зіни зовсім не було сил, її мама сказала, що викликали лікаря, але він нічого не зміг сказати чітко.

– Антоніна Павлівна, а можна я заберу Зинину сукню? – запитала Валя.

– А навіщо вона тобі? – насторожилася мама.

– Ви не помітили, що саме після її покупки вона злягла? Хочу віднести її до однієї жінки, щоб вона перевірила.

– Так, я теж на нього грішила. Буває ж, що на речі пopчу наводять. Зараз принесу, тільки постарайся його повернути якомога швидше, щоб вона не помітила.

Валя бігла на зустріч з тіткою Катeриною, вона була знайомою її бабусі і багато хорошого зробила для їх сім’ї. Раптом в парі кроків від дівчини різко загальмувала машина. Водій злякався сам і перелякав Валю. Він не помітив як переключився світлофор і летів прямо на червоний. Хлопець виправдовувався, сам не розуміючи, що з ним сталося. Валя задумалася: «Не спроста все це. Видно якісь світлі сили її зараз охороняють, а їм наперекір діють темні. Дивна ця сукня».

Нарешті, дівчина дісталася до точки призначення та вручила сукню. І відразу ахнула і перехрестилася. Було ясно, що вона вже щось побачила. Тітка Катерина налила Валі чаю і попросила почекати її в іншій кімнаті. Поки старенька оглядала сукню, дівчина захоплено читала книгу, яку знайшла на столі у господині.

– Валюша, добре, що ти його принесла. Зроблено вона на смepть попередньої господині. Мені дyxи показали, що вона помepла, але її рідні здали речі кудись, потім їх виставили на продаж, так сукня і потрапила до твоєї подруги.

– Все правильно, вона з секонду. Що ж тепер робити?

– Нічого, я вже все зняла, її тепер можна носити. Але ось самій подрузі потрібно допомогти, адже вона мала справу з важкою енергією. Ось, напої її кілька днів цієї водичкою, вона швидше в себе прийде.

– А що це за вода?

– Звичайна свята. Не турбуйся.

– Спасибі вам велике. Щоб ми без вас робили!

Валя повернула сукню мамі Зіни і сказала, що з нею було не так. Жінка спочатку хотіла її викинути, але дівчина обрадувала її, що все знято, тепер річ не заподіє шкоди нікому. І ще передала воду, наказав, щоб мати давала її хворій щодня. Антоніна Павлівна подякувала Валі і заплакала.

– Щоб я робила без твоєї допомоги!

– Все тепер буде добре, – заспокоїла її Валя.

– Мамо?! – крикнула з кімнати Зіна.

– Так, доню, – зраділо відгукнулася мати, розвертаючись у напрямку до кімнати дочки.

– А де моя сукня?

– Ось, я її погладила, – збрехала мама.

– Добре. Ой, Валя прийшла.

– Так, як твої справи?

– Уже майже здорова, – пожартувала Зіна.

Вона і справді одужувала прямо на очах. Через кілька днів подруги вже гуляли в парку і раділи щебетанню птахів.

– А що ти не в своїй улюбленій сукні? – здивувалася Валя.

Читайте також: Молодята кружляли у вальсі, а мати гірко плакала: “Якщо знову виникне зaгocтрeння, буде йти мова про aмпyтaцiю ніжки дитини”

– Та знаєш, щось вона мені набридла. Я взагалі не знаю, що мені вона так подобалася. Я ж не люблю двічі одягати одне і теж підряд. А це прямо як тягнуло до неї. Нехай полежить поки в шафі.

Подруги пішов далі, прямуючи в бік пляжу. З тих пір Зіна перестала заходить в свій улюблений секонд. Тепер вона підсвідомо обходила такі магазинчики стороною.

You cannot copy content of this page