fbpx

Помилки, які роблять у стосунках усі жінки

1. Ти обмежуєш його особистий простір

Якщо у твого чоловіка поганий настрій, або він не бажає зараз з тобою розмовляти – просто залиш його в спокої. Чоловіки – не жінки, і ми мислимо інакше. Більшість з нас не любить обговорювати свої проблеми, так як це любите ви. Ми радше будемо тримати все в собі. Тому не намагайся, розбуркати і розговорити свого чоловіка, краще залиш його в спокої. Інакше все це може вилитися в серйозну сварку або розлучення.

2. Ти розслабилася

Це, напевно, одна з найпоширеніших причин, по якій чоловіки йдуть або починають замислюватися про зраду. Як багато жінок, думаючи, що раз вони вже в стосунках, розслабляються і перестають елементарно доглядати за собою – не голити ноги, забувати про відвідування салону краси і т.д. Щоб ви знали, ви повинні продовжувати стежити за собою, навіть якщо у вас є постійний чоловік, хоча б тому, що він бажає бачити поруч із собою красиву жінку.

3. У тебе немає ніякого соціального життя поза відносинами

Роби все що завгодно, тільки не перетворюйся в ту жінку, сенс життя якої – це відносини. Не будь тією, яка забуває про своїх подруг, і згадує про них, тільки тоді, коли у неї проблеми з чоловіком. Це не тільки пригнічує чоловіків, а й змушує їх думати, що ти виглядаєш жалібно – а це вже точно нікого не зацікавить.

4. Ти пасивно агресивна

Окрема риса, яку має більшість жінок, і це доводить нас до сказу. Коли твій чоловік запитує тебе, що трапилося, а ти кажеш “нічого”, але при цьому продовжуєш нити і чекати, що він буде розпитувати тебе і далі, то ти просто ризикуєш викликати у нього море негативних емоцій. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Читайте також: Вчені описали, як виглядає жінка у нещасливому шлюбі

Джерело.

You cannot copy content of this page