Повчальна притча про те, що зміни мають починатися з самого себе

Мудра і повчальна притча, про те що будь-які зміни ми маємо починати з самих себе, і перш за все це мають бути позитивні і хороші зміни. За матеріалами: Християнський портал КІРІОС

Прийшовши до храму, один чоловік почав молитися: Господи, прошу: зроби мене знаряддям миру. Я хочу, щоб був мир і спокій у світі, щоб всюди панувала любов, хочу Тебе наслідувати, бути як Ти!

Дивним було те, що Господь, коли вислухав цю молитву, дуже загадково посміхнувся, а чоловік помолившись вийшов із храму. Тут задзвонив мобільний телефон. Це була його дружина, вона запізнювалась на визначену годину. Чоловік теж спішився на дуже важливу зустріч – і тут ще треба дочекатися дружини.

Він почав сваритися на неї, вираз його обличчя був суворий. Ще й хтось по дорозі його випадково штовхнув. І знову лайка, згадуючи всіх і все. Чоловік сварився, а Господь знову посміхнувся. Тепер Його усмішка була вже зрозуміла. Tак, люди спочатку просять і обіцяють, а через деякий час роблять зовсім протилежне.

Коли хочеш боротись за мир у світі, спочатку навчись закривати тихо двері. Коли хочеш, щоб була любов і повага серед людей, почни з себе.

Можливо, ти станеш камінцем, кинутим у тиху воду і сколихнеш серця людей своєю поведінкою, своїм життям. Можливо, коли ти згадаєш свої молитви, ти також захочеш загадково посміхнутися.

Фото ілюстративне з відкритих джерел