Повний місяць 6 вересня: особливий час для здійснення бажання та перевірки стосунків

Повний Місяць – це завжди велика подія в світі астрології. Місячний календар проллє світло на всі тонкощі цього важливого дня. Поради астрологів допоможуть вам зловити удачу і уникнути неприємностей.

6 вересня можна буде розглядати як досить продуктивний день. Для багатьох людей це буде доленосний момент у житті. Причина невеликого зниження негативного фону максимально активного Місяця лежить в його перебуванні в Знаку Риб. Такий союз максимально корисний для того, щоб обійти стороною всі труднощі повного місяця.

Позитивні сторони повного місяця 6 вересня

Підвищувати вашу енергетику і покращувати самопочуття будуть водні процедури і своєчасний відпочинок. Цей день гарний для довгострокового планування і для того, щоб прикрасити своє життя яскравими моментами.

Спробуйте змінити обстановку, попрацювати над своїм зовнішнім виглядом і просто зайнятися злободенними проблемами. Досить псувати собі нерви – час всерйоз задуматися про те, що вас чекає попереду. Сплануйте справи так, щоб захистити себе від неприємних завдань в майбутньому.

6 вересня можна делегувати частину своїх обов’язків іншим людям, але вибирати їх потрібно обережно, щоб не викликати серйозний конфлікт. Більше часу приділяйте дипломатії і переговорам. Найпростіше буде в Повний місяць просто вислухати іншу сторону і вже на підставі побажань інших людей робити відповідні запити, висновки, приймати рішення.

6 вересня постарайтеся не перевтомлюватися і не лінуватися. Вам буде потрібно золота середина. Цей день в цілому буде схожий на ходіння по тонкій кризі. Обачність не завадить в будь-якому випадку.

У такі дні людям зазвичай вдається швидко домовлятися один з одним, миттєво приймати рішення. Позитивна риса такого повного місяця – його творчі починання. Нові справи матимуть особливий потенціал. Люди можуть бути набагато чеснішими, ніж зазвичай, тому буде простіше дізнатися, що у них на думці і як вони до вас ставляться. Можливо, в друзях і партнерах ви зможете розгледіти прихованих ворогів, чим виграєте собі час.

Негативні сторони повного місяця у вересні

Як і будь-який інший Повний місяць, прийдешній буде досить негативно позначатися на самопочутті багатьох людей. Стомлюваність буде вищою за звичайну, а її наслідки – гіршими. Життєві сили слід поповнювати за допомогою правильного харчування. Не пийте алкоголь 6 вересня.

Переживання теж можуть посилитися, так що постарайтеся сконцентруватися на позитиві. Забудьте про чвари на роботі і про негаразди вдома. Спробуйте як слід розслабитися і почитати книгу або подивитися цікавий фільм, якщо зайнятися буде зовсім нічим.

Повний місяць або позбавить вас енергії і сил, або, навпаки, змусить вихлюпувати все це безладно і безупинно. Найбільша кількість сварок доводиться саме на повний місяць, але в цього разу обставини будуть трохи більш сприятливими. Цього разу більшості конфліктів вдасться уникнути. Для цього достатньо буде зусиль тільки з одного боку, тобто від вас. Не чекайте, що хтось піде вам назустріч – робіть це самі, інакше очікування спокою зруйнує грім серед ясного неба.

В цей день будуть події, що попереджають про зміни на краще або, навпаки, говорять вам про те, що пора пригальмувати. Слухайте голос серця, якщо розум буде затуманений. Сприймайте поради авторитетних людей як легкі настанови. Дотримуйтесь їм, аналізуючи ситуацію.

Але є у періоду повного Місяця і свої позитивні моменти.

В цей час знахарі намагаються збирати лікарські рослини. До того ж, згідно зі статистикою, в період повного місяця збільшується різко кількість пoлогів.

На Повний місяць прийнято залучати гроші. Можна здійснити обряд, який дозволить досягти швидкого фінансового успіху. Для цього слід вийти вночі на вулицю, або на балкон, тримаючи гаманець в правій руці. Лівою рукою слід перекладати купюри з одного відділення в інше. Суму, яку ви відклали, можете сміливо витрачати на себе, стверджують астрологи, оскільки незабаром вам вдасться заробити ще більше.

Загадане на Повний місяць бажання збудеться, якщо написати його на аркуші паперу. Але писати треба так, як ніби задумане вже відбулося. Листочок необхідно покласти на підвіконня написом вгору. І протягом року написане бажання збудеться.

Також повний місяць 6 вересня 2017 року дарує унікальну можливість перевірити на міцність недавні стосунки. Для цього достатньо в такий важливий день, як повний місяць 6 вересня, зайнятися спільним вирішенням будь-якої задачі або проблеми. Якщо у вас вийде підтримати один одного, знайти спільне рішення, значить, у ваших відносин є перспектива. А якщо цього не відбулося, варто задуматися.

Джерело.