fbpx

Позбудьтеся злиднів: прості речі, які програмують вас на бідність

Ви запитаєте, який зв’язок? Де звички і де бідність? А насправді – зв’язок прямий. Звички – це, що ми найчастіше робимо, тобто, – так відчуваємо і так мислимо. А думки матеріальні!

Вони можуть програмувати на бідність подружжя, батьків і дітей в сім’ї – не дарма психологи давно говорять про «генетичні злидні». Чи можна позбутися від цих шкідливих звичок? Зрозуміло, якщо знати, які саме вчинки штовхають нас на безгрошів’я і невдачі.

Звичка 1: ТЯГТИ ЧАС

Бідняки чекають ілюзорного «самого підходящого» моменту, щоб, наприклад, знайти хорошу роботу, розрулити конфлікт, зважитися на участь в проекті, отримати дозвіл, вирішити проблему раз і назавжди.

Як то кажуть, краще вистрілити, перезарядити і ще раз вистрілити, ніж світити ліхтариком і питати – хто тут? Поки ви в своїй придуманій «зоні комфорту» чекаєте з принципу «сім разів відміряй – один відріж», хтось сміливіший прийде, відріже і втече з вашою часткою. Раз-раз, і в дамки.

Звичка 2: ТІШИТИ СЕБЕ СТАБІЛЬНІЧСТЮ

Мовляв, ну і нехай зараз погано, адже могло бути ще гірше. А це «ще гірше» – не за горами. Адже як мудро помітила головна героїня «Аліси в країні чудес», доводиться бігти щодуху, щоб тільки залишитися на тому ж місці, а, щоб потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше. В іншому випадку, життя відкидає назад, де всі головні «бонуси» вже зібрані тими, щовперед пішли.

Звичка 3: ШУКАТИ ВИННИХ

Це свого роду «анестезія», яка на час «знеболює» нарив безвідповідальності, непрофесіоналізму, брак освіти. Куди зручніше звинуватити в своїх бідах кого або що завгодно ( «Якби не вони, я б давно …»), ніж визнати, що сам допускаєш промахи і це над собою давно пора провести «роботу над помилками».

Звичка 4: НЕ ПЛАТИТИ ЗА ПРАЦЮ ІНШИМ ЛЮДЯМ

Бідна людина обожнює «шару» або можливість пожити за рахунок інших. У кращому (якщо так можна сказати) випадку – якомога менше і рідше платити людям за працю, плодами якоЇ вони користуються. Якою думкою вони керуються? «Я ж бідний, ось і не повинен платити іншим». А думки матеріальні, не забуватимемо. І якщо те, що ви бідні, вас влаштовує, світобудову і далі вписує його у ваш лист. Шах і мат.

Звичка 5: ЗАЙМАТИСЯ ТИМ, ЩО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

Людині з психологією бідняка куди легше знайти 10 винних, 100 виправдань і 1000 причин, чому він робить нецікаву роботу, кожен день ходить в ненависний офіс, зустрічається з неприємними людьми, ведестомлюючі розмови. Звідки такий мaзохізм? На свою справу просто не вистачає рішучості, тому що тебе так навчили: «Стоп, не рухатися, може бути ще гірше». Ось так, понедельник за понеділком, рік за роком, людина проживає не своє і … бідне життя.

Звичка 6: ЗРОБИТИ ВСЕ «НЕ ГІРШЕ, НІЖ В ІНШИХ»

Зробити шикарне весілля на гроші … взяті в кредит і, замість медового місяця, отримати пару-трійку років «на вівсянці», щоб розплатитися з боргами. Купити новий айфон і сидіти місяцями на «Мівіна». Знайоме? Це теж свого роду наш улюблений національний «вид спорту» – шаленіти від заздрісних поглядів оточуючих, а не задовольняти свій комфорт. Знаєте, чому? Тому що більше всього на світі вони бояться … що їх вважатимуть бідними.

PS У заможних людей є одне секретне правило залучення грошей. З будь-якого прибутку 10% вони повинні віддавати на благодійність. Працює!

Читайте також: Неймовірно, але факт: чим чоловіки не можуть насититися в жінках

Джерело.

You cannot copy content of this page