fbpx

Пожалівши друга впустили пожити. А він став кращим батьком і чоловіком

Тані вже за сорок, у неї старший син недавно закінчив школу, а молодший пішов в перший клас. Вона досить молодо виглядає для своїх років, живе непогано, незважаючи на те, що чоловік її – п’яниця і вже багато років взагалі не працює.

А, у чоловіка є кращий друг  Діма. Діма і Андрій з дитячого віку разом, вони нерозлучні друзі, які жодного дня не можуть обходитися один без одного. Природно, навіть зараз, у віці за сорок років, вони постійно разом.

Приблизно рік тому так вийшло, що Андрій залишився без житла. Розійшовся зі співмешканкою (а вони у нього постійно змінюються), і Діма з Танею пустили його до себе пожити. Як зазвичай буває в таких історіях? Людина користується чужою добротою і нагліє, тому з ним доводиться жорстко лаятися, аби потім здихатись. Тут же вийшло навпаки.

Читайте також: Як відучити тещу кричати. Робить звірячу пику, хапає сокuру, і в загородь з курми

Андрій повністю замінив Діму в усьому. Він став більшим батьком їх дітям, ніж Діма. Він став більшим чоловіком. Він працює і приносить гроші в будинок, віддає їх Тані, незважаючи на те, що їй нічого не винен. Він возить дітей на прогулянки, в кіно, в кафе. Він займається з ними уроками. Він допомагає облаштовувати побут і купувати в будинок нові речі.

Що в цей час робить Діма? П’є і хвалиться всім, що у нього така прекрасна сім’я. Природно, було лише справою часу – коли Андрій замінить Діму і в серці Тані. В останній раз, коли ми з нею говорили, вона не знала, що їй робити – їй шкода Діму і вона не може його вигнати, бо знає, що йому нікуди йти, та й хороший він, просто не допомагає. Але і Андрій їй в душу запав, сам її полюбив, став повноправним членом цієї сім’ї.

Як вчинити в ситуації, що склалася? Подумати про себе і своїх дітей або залишитися вірною тому, хто довгий час був частиною твого життя?

Джерело

You cannot copy content of this page