fbpx

Проблеми у сім’ї почалися коли один з синів привів додому свою дівчину і сказав, що хоче одружитися. Вона була родом з маленького села. Далі життя внесло свої несподіванки. Хочу вашої поради

Валентина на відміну від своїх подруг, які хотіли донечок, тобто в майбутньому помічниць на кухні та прибирання будинку завжди мріяла про синів. І Бог почув її і нагородив жінку не одним а одразу двома синами. Ще коли хлопчики були меншими, Валентина балувала але їх як могла.

Ніколи не сварила, не те щоб руку піднімала. Після школи хлопці вступили до інститутів та здобули престижні професії.

Проблеми у сім’ї почалися коли один з синів привів додому свою дівчину і сказав, що хочу одружитися. Вона була родом з маленького села та навчалася в простому училищі.

Більше того виросла тільки з мамою, батька не мала. Валентина всяко намагалася переговорити старшого сина від одруження. Та той вперся і сказав, що так і одружиться. Після того, як молоді побралися, жили у просторій квартирі Валентини.

Тоді, коли невістка стала при надії, серце свекрухи не пом’якшало. Вона за будь-якої маленької дрібниці прискіпувалася до дівчини.

Так і одного разу, коли жінка прийшла додому та почула ще в коридорі неприємний запах, який доносився з кухні.

То одразу покликала невістку і почала її сварити, після цього їй стало недобре і довелося викликати допомогу спеціалістів.

Після цього випадку старший син, зрозумівши що матір не дасть спокійно дружині виносити майбутнього нащадка, зібрав речі і вони переїхали на орендовану квартиру.

Валентина думала що вони так довго одні не проживуть. Але не так сталося як думала жінка. Вони жили у мирі та злагоді деякий час і придбали власне житло.

А з Валентиною так більше ніхто й не спілкувався. Після сварки з старшим сином всі надії жінка поклала на молодшого.

І він здавалося виправдав надії матері. Одружився на красивій та багатій дівчині. Однак, вона була дуже гордовитою і одразу дала свекрусі зрозуміти, що вона нею не керуватиме.

Вони теж пішли жити окремо і дуже рідко навідувалися до них. Через деякий час чоловіка Валентини не стало, і вона залишилася одна у великій квартирі.

Сьогодні вже четвертій рік як жінка живе одна. Молодший син з сім’єю виїхали за кордон. А до старшого Валентина все хоче подзвонити та попросити пробачення в сина та невістки, та все не наважується.

Страшно жінці від того, що вони з нею навіть говорити не схочуть. А роки не вернути вже.

Дайте пораду мудрі наші жіночки?

Автор: Оксана Луцька

You cannot copy content of this page