Прочитавши повідомлення, я швидко пішов до своєї дружини, щоб раз і на завжди отримати пояснення

З коханою ми одружені вже понад 9 років. У нас хороша сім’я. Живемо дружно. Виховуємо сина. З’ясовуємо стосунки дуже рідко. Наші знайомі кажуть, що ми казково-зразкова сім’я.

Однак останнім часом почав зауважувати, що моя дружина кілька разів на тиждень кудись пропадає. Відповідає коротко на дзвінки і йде невідомо куди. Очевидно в неї з’явився інший.

Насторожувала й інша річ. Коли дружина повертається додому, одразу йде до душу.

Зауважив ще одну річ – вона стала більш підтягнута, її фігурка милувала око. А мені було дуже сумно з того приводу, що змінилась вона точно не для мене.

А може, зайнялася якимось видом спорту? Але ця думка була лиш миттєвою. В голову більше лізли інші думки. Адже після повернення в неї і настрій був піднесений. Вона не ходила, а прям літала, ніби метелик, по квартирі і її очі випромінювали світло.

Коли я питав, чому вона так радіє – відповіді не давала. Відбувалася жартом, що ще більше мене насторожувало. Так і хотілося сказати: «Йди з’їж щось кисле». Бо її непояснена радість починала мене дратувати.

Навіть син почав запитувати мене, куди так часто бігає наша мама сама. Я знизував плечима і казав, щоб запитав у неї сам.

Я був налаштований на розмову, але поки що не наважувався.

Буквально за день до дня мого народження до неї прийшло повідомлення від незнайомого мужчини, який написав дату зустрічі. Дружина в цей час була в душі. Я прочитав це повідомлення і заскочив у ванну кімнату, вимагаючи в дружини пояснення.

Дружина спершу розгубилася – вона таким мене ніколи не бачила. Потім спокійно пояснила, що це її вчитель танців. Вона хотіла на мій день народження зробити мені сюрприз. Сьогодні в неї генеральна репетиція.

Я не зовсім цьому вірив. Дружина запропонувала познайомити мене з вчителем. Окрім цього, вона мріє, що ми разом будемо ходити на танці.

Свято було чудовим, а танець моєї дружини виявився приємною несподіванкою для всіх. З вчителем танців познайомився – приємний мужчина на схилі літ, що якщо чесно ще більше мене заспокоїло. Займатися танцями в мене не було ніякого бажання.

На другий день я попросив пробачення в дружини, та ми з сином підтримали її захоплення. Навіть не вірили, що так можна навчитися танцювати з нуля, як це виходило в неї.

Отож, перш ніж докоряти своїм близьким за щось, уважно розберіться в цій ситуації