Притча про багатого тата, який привіз сина в село до бідняків, щоб провчити. Однак, його план спрацював інакше

Одного разу батько хотів навчити свого сина життєвим урокам. Просто він хотів показати, що вони добре живуть, і вирішив відвезти дитину на ферму.

Батько думав, що ця поїздка навчить сина цінувати те, що у них є і зробить його більш цілеспрямованим і заповзятливим в майбутньому. Прочитайте всю історію і зрозумієте, наскільки сильно помилився батько хлопчика, коли його план не спрацював. Хлопчик порівняв їх будинок з фермою, але прийшов до абсолютно несподіваних висновків. Джерело.

Його батько все життя працював, щоб заробити капітал. Чоловік почав все з нуля, але він хотів, щоб його син просто побачив це, і щоб йому самому не довелося проходити через всі тяготи. Чоловік хотів, щоб син зрозумів величезну різницю між бідними і багатими.

І ось одного разу він вирішив відвезти сина до однієї бідної сім’ї, щоб син побачив, як вони живуть. Вони провели в сім’ї у бідних кілька днів і ночей.

Хлопчик працював, рано лягав і рано прокидався, не користуватися телефоном і комп’ютером.

Коли вони їхали назад, батько запитав сина, чи сподобалося йому все це?

– Тату, це було здорово, – відповів хлопчик.

Батько був радий такій відповіді.

– Ти побачив, як живуть бідні? – запитав батько, думаючи, що хлопчик почне розповідати про те, як же добре вони живуть, на відміну від бідних.

– Ах, так, – сказав син.

– Так що ж нового ти дізнався для себе? – запитав батько.

Син відповів:

– Я побачив, що у них 4 собаки, а у нас 1. У нас басейн довжиною в 4 метри, у них безмежний ставок і струмок. Ми встановили ліхтарі в саду, а у них в небі горять зірки. Наш двір закінчується воротами, а їх двір не знає кінця. У нас є трохи землі, у них же безкраї поля, навколо нашого будинку – стіни, які захищають нас від ворогів, а у них є друзі, які тут же поспішать на допомогу!

Батько буквально онiмів. Зрештою, ця поїздка виявилося корисною і для нього самого.

Потім син додав:

– Ця поїздка показала мені, які ми насправді бідні.

Читайте також: Серце зупинилося. Але раптом, тишу реанімації розipвав крик медсестри: «Сльоза! На щоці сльоза! Він плаче!”

Ви коли-небудь замислювалися над такими питаннями? Хіба щастя – це матеріальне багатство? У кожного з нас своя точка зору, не можна дорікати інших в чомусь, але, думаю, що історія цього хлопчика буде і нам відмінним уроком! Йому вдалося розгледіти все найцінніше, що є в житті.

Іноді нам всім потрібно стати трішки дітьми, щоб прийняти оточуючим світ таким, яким він є і забути про стереотипи!