Притча про таємницю щасливого шлюбу

Журналісти, беручи інтерв’ю в подружжя, котре святкувало п’ятдесяту річницю свого одруження, не оминув увагою запитання про таємницю такого тривалого і щасливого шлюбу.

Чоловік зізнався, що таємницю йому відкрив тесть, за матеріалами видання  Острів Знань

За кілька днів перед весіллям наречений спитав майбутнього тестя, як зробити дружину щасливою.

Відповідь отримав у день одруження, у вигляді невеличкого пакетика. – Тут усе, що потрібно знати, – мовив тесть, – аби зробити свій шлюб міцним і щасливим. Розкривши пакетика, молодий угледів золотий кишеньковий годинник. На корпусі чітко вигравіювано слова: «Скажи Сарі щось приємне». І на цей годинник Сари чоловік поглядатиме багато разів впродовж дня!

Здавалося би, проста річ, але, з власного досвіду, ви, напевно, знаєте, що в сімейному житті похвали й компліменти нечасто трапляються. А варто було б їх використовувати і з легкістю говорити своєму подружньому партнерові щось приємне. Зазвичай ми сприймаємо родину як щось очевидне, буденне … І через те не приділяємо належної уваги дрібницям. Тоді як саме вони, дрібниці, зумовлюють міцні й тривалі родинні зв’язки.

Щоденний комплімент – це справжня дрібниця. Нехай же така заохота, спрямована до ближнього, проходить тобі на розум часто і з легкістю.

Святий Августин дає нам добру пораду: «Бажаєш осягнути велике? Тоді починай з малого».

Читайте також: Чому не можна зберігати нещасливий шлюб “заради дітей”