Призначили день весілля, коли добрі люди сказали про це колишньому чоловікові. І тут почалося найцікавіше – два роки розважався з коханками, а тут прибіг

У Поліни троє дітей, чоловік їх кинув, коли молодшому було всього кілька місяців. Сказав, що втомився від дітей, шуму, від самої Поліни. Тепер у нього інше життя і красива коханка, до якої він йде. Її це дуже вразило. Третю дитину чоловік слізно просив сам. Перші у них дівчинки, а він хотів сина. Народився син, але виявилося, і він не потрібен.

Розлучилися вони офіційно. Переказував раз на місяць гроші, на аліменти дружині заборонив подавати. Квартира, в якій вона залишилася з дітьми була на матері чоловіка, і він попередив, що якщо вона вирішить судитися за аліменти, то залишиться без житла. Джерело

Так і жили, від подачки до подачки. Міг переказати і десять тисяч, а міг і всього тисячу підкинути. Зате потім на його сторінках в соціальних мережах красувалися яскраві фото з відпочинку з коханкою.

Поліна на все плюнула і просто викреслила чоловіка зі свого життя, стала жити для дітей. Нові стосунки вона не планувала, прекрасно розуміючи, що з трьома дітьми, один з яких немовля їй нічого не світить.

Коли молодшому було 2 роки, до них в поліклініку прийшов новий педіатр – Сергій Володимирович. Йому трохи більше 30 років, але лікар хороший. Потрапили до нього на прийом вони, коли діти дружно захворіли. Потім якось він зайшов до них додому, щоб оглянути дітей. Поліна сама нічого не помітила, а подруга, яка при цьому була присутня сказала, що очі то у Айболита горять) Та лише відмахнулася.

Потім він «випадково» зустрів їх на дитячому майданчику. І таких випадків стало більше. А потім вже не приховуючи сказав, що вона йому подобається. Почали зустрічатися, незабаром він їй зробив пропозицію. Вона погодилася.

Призначили день весілля, добрі люди сказали про це колишньому чоловікові. І тут почалося найцікавіше. Коли той дізнався, то тут же приїхав до них. До цього його не було близько року, і діти вже забули його, а молодший взагалі не пам’ятав. Він став кричати, що не допустить того, щоб його дітей виховував інший чоловік. Поліна його виставила.

Через два дні прийшла опіка, надійшла скарга, що Поліна не стежить за дітьми, водить незрозумілих чоловіків в будинок. Вона відразу зателефонувала Сергію, і він приїхав. Опіка оглянула квартиру, дізналася все про Сергія і поговорили з Поліною. Та розповіла звідки ноги ростуть, жінка з опіки з розумінням поставилася. На прощання побажали їм триматися, обіцяли більше не турбувати без причини.

На наступний день подзвонив колишній чоловік і запитав чи не передумала вона, Поліна сказала – ні. На що він їй відповів, що тоді вона може збирати речі і вимітатися з квартири. Увечері прийшов Сергій і сказав збиратися.

Свого житла у Сергія не було, точніше була кімната в комуналці, але це не житло для сім’ї з п’яти чоловік. Тому Поліна не розуміла куди він їх везе, а Сергій мовчав.

Під’їхали вони до великого заміського будинку. Будинок було видно, що не новий, але добротний. Виявився будинок його матері. Поліна стала говорити, що не піде – боялася, як відреагує майбутня свекруха. І тут вийшла вона.

-Так! І що сидимо? Кого чекаємо? Швидко з машини. Я онукам пирогів напекла.

Поліна не знала, що сказати, її колишня свекруха викреслила їх із життя ще до розлучення. Вважала себе не пристосованою для онуків. А тут онуками її дітей називає жінка, яка вперше бачить їх.

Читайте також: -Знаєш, що дорогенька! З хворими дітьми вдома потрібно сидіти, а не тягати їх з собою. Автобус загудів, велика частина підтримувала жінку. Сашка найбільше хотіла вийти, але це єдиний маршрут до дому. І так було щодня, на її сина скрізь дивились, як на дикого звіра

Мама Сергія виявилася дуже мудрою жінкою, батька Сергія вже не було, його нестало, коли той був маленький і її другий чоловік взяв з маленькою дитиною на руках. Жодного разу її не дорікнув і не назвали сина чужим. Тому вона все розуміла.

Живуть вони більше року, молодший називає Сергія татом, дівчатка поки Сергієм. Їх не змушують і не просять кликати по-іншому, головне, щоб їм було комфортно. Колишній чоловік якийсь час ще дзвонив з погрозами, але начебто заспокоївся. Може зрозумів, що Поліні теж потрібно жити далі, а може відволікся на чергову інтрижку.

Фото з вільних джерел