fbpx

Пишного весілля не було, бо Володя не захотів. Дівчина і погодилась, але приїхавши додому, вона виявила що загубила ключі. Та коли вона підходила вже до кабінету то почула телефонну розмову коханого, після якої все переінакшилось

З Володею Віталіна познайомилась на дні народження спільних друзів. Молоді люди одразу сподобались одне одному. Подруги заздрили Віталіні, що такого хлопця собі “відхватила”. Володя був красенем, спортсменом та звісно заробляв непогані гроші. Одним словом не наречений, а мрія.

От тільки нареченим Віталіни хлопець був недовго. Вони прозустрічалися декілька місяців, потім він запропонував дівчині переїхати до нього.

Віталіна не чула себе від щастя, все відбувалося з нею так, як вона мріяла в дитинстві. Та на жаль реальність виявилася зовсім іншою.

Пишного весілля не було, бо Володя не захотів. А запропонував, щоб вони просто так пожили, подивилися на одне одного в побуті. Віталіна хоча й була дещо розчарована, однак погодилась на пропозицію коханого. Адже до цього моменту її взагалі не щастило з хлопцями.

Не хотіла втрачати такого нареченого та пішла на всі його умови. Так вони жили, як і більшість людей, працювала та їздили відпочивати. Дітей теж ще не хотів,  говорив, що з часом.

Володя організував свій власний бізнес другом, тому часто їздив по різних відрядженнях. А Віталіна залишалася більше вдома, виконувала всі жіночі обов’язки.

Адже хотіла щоб Володя і справді в ній побачив свою законну дружину. Хоча вона і так вважала себе такою, та тільки до одного випадку. Віталіна почула себе трохи недобре майже під кінець робочого дня, подзвонила до Володимира та попрохала щоб він її забрав.

Однак той відповів що не може, бо в нього важлива зустріч, а Віталіна нехай візьме таксі. Дівчина і погодилась, але приїхавши додому, вона виявила що десь загубила ключі.

І на тому ж таксі вона поїхала до чоловіка на роботу, щоб у нього взяти. Та коли вона підходила вже до кабінету то почула телефонну розмову коханого.

В якій він говорив до свого друга, що краще б він поїхав з ним, а то його вже надмірна увага та постійні телефонні дзвінки Віталіни дуже дратують. Але при тому додав, що з іншої сторони вона дуже “зручна” та необхідна в домі, як доморобітниця.

А ось Жанна, то інша справа, але ж він не може її заставити їсти готувати та прати йому речі, то ж мати дві жінки, все таки зручніше. Після цих слів, Віталіна просто пішла та поїхала до матері, де й переночувала. А Володя приїхавши додому, не розумів чого Віталіни нема.

Аж пізніше він подзвонивши до її матері, яка йому все виговорила в трубку, дізнався в чому справа. Він звісно приходив перепрошував Віталіну, намагався щось пояснити, та дівчині вже було все рівно.

Віталіна вже більше замість за нього так і не хотіла. Зараз Віталіна живе сама винаймає квартиру, та дуже шкодує, щось скільки років потратила на цю людину.

Зате вона тепер добре знає, як треба вчитися на своїх помилках. Ось так Віталіна прожила майже вісім років у цивільному шлюбі, та думала що все добре.

На жаль так часто в житті буває, особливо коли ми закохуємось, Ви згідні зі мною? Пишіть нам та коментуйте, залишайте свої історії по адресу: [email protected]

Ваша, Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page