Різдвяна притча, яка відгукнеться у вашому серці. Її має прочитати кожен, у кого є мрії

В дуже давні часи, в чарівних лісах Лівану, народилися три маленькі Кедри. Росли вони дуже повільно та мали безліч часу на роздуми про Людство, Життя та Смеpть.

Вони бачили багато подій: винайдення алфавіту, битви, які огортали землі димом й омивали крoв’ю тисячі невинних людей та безліч караванів з різноманітними речами. Джерело

Одного сонячного та теплого дня, вони обговорювали майбутнє й перше кедрове дерево сказало:

— Я в майбутньому хочу стати престолом, на якому розмістилася б наймогутніша людина у світі.

За ним промовило друге:

— А я бажаю стати чимось таким, що зможе перетворити все Зло в Добро.

– Ну, а я хочу, щоб коли люди на мене дивилися, відразу згадували про Господа Бога. – відповіло трете.

Несподівано вони почули голос матінки природи:

— Шановні Кедри, ваші бажання дуже шляхетні. Будьте певні, вони обов’язково здійсняться! Однак, здійсняться не зовсім так, як ви уявляєте.

З того дня пройшло не одне століття. Якось, дроворуби натрапили на Кедри та зрубали їх.

З першого збудували хлів, а з залишків деревини змайстрували ясла. Другий пішов на звичайний дерев’яний стіл. А третє дерево розрізали на дошки та склали зберігатися на міському складі. Кедри були розчаровані своєю долею.

Через деякий час в хліві з першого кедру знайшли собі притулок на ніч чоловік з вагiтною дружиною. В ту ніч жінка наpодила хлопчика та поклала в кедрові ясла на м’якеньке сіно.

Перший Кедр відразу зрозумів, що його бажання здійснилося. Він був опорою найвеличнішому Царю у всьому світі!

Через багато років, за столом з другого кедра зібралися люди. Один з них сказав особливу промову над хлібом та вином, які лежали на столі.

Друге дерево теж зрозуміло, що його бажання здійснилося. Воно не просто стало опорою для чаші вина та хліба, а й для Божественного союзу.

Читайте також: 7 січня велике свято — Різдво Христове: що потрібно зробити в цей день кожному християнину

На наступний день з третього кедра змайстрували хрест. До нього прибили цвяхами поpaненого чоловіка. Кедр почав жалітися на свою жоpстоку долю, але на третю добу зрозумів, що відбувається!

Чоловік, що пoмиpав на кедровому хpесті, став Світочем Миру. А Хрест, змайстрований з цього дерева, перетворився Символ Торжества.

І тут матінка природа прошепотіла: “Здійснилася ваша доля Кедри. Здійснилася, але не так, як ви це собі уявляли…”