fbpx

Рита ще й боялася, щоб не повторити долю своєї матері. Оскільки, колись розлучилася з батьком саме через бабусю, матір чоловіка. Жінка вважала, що батько з матір’ю не пара. Чи вірите ви у дружбу між свекрухою і невісткою?

Статистика говорить про те, що дуже багато сімей розпадаються через такий собі незвичний трикутник. А саме, син – свекруха- невістка. Це коли свекруха з невісткою не можуть порозумітися, а чоловік розривається між своєю матір’ю та дружиною.

Так і сталося в сім’ї знайомої Рити та її чоловіка Станіслава. Коли Рита отримала пропозицію від Стаса то  дуже розхвилювалися адже вона розуміла, що доведеться знайомитись з майбутньою свекрухою. Дівчина ще й те боялася щоб не повторити долю своєї матері. Адже та колись, розлучилася з батьком саме через бабусю, матір чоловіка.

Жінка вважала, що батько з матір’ю не пара. І справді свекруха зустріла дівчину не дуже привітну.

А коли після весілля молоді стали жити в будинку жінки, то почалося справжнє випробування для Рити. То Рита не так готувала то не так прибирала, і взагалі все робила не так на думку свекрухи.

Як дівчина не старалася догодити свекрусі та не змогла. То в пригоді стали її курси по психології сім’ї.

Рита стала дотримуватись тих порад, які їм говорили на курсах тож ситуація змінилася на краще. Їхня сім’я не поповнила той невтішний список розлучених сімей.

Перше, що дівчина зробила це переконала чоловіка що їм потрібно переселитися в орендовану квартиру.
Після цього стосунки з свекрухою справді поліпшились.

Адже молода пара навідувалася до жінки тільки раз у тиждень. Дівчина намагалася завжди зустрічати Стасову матір з усмішкою пригощала завжди чимось смачненьким та зацікавлено слухала про все те що жінка розповідала.

Усіма способами вона показувала як сильно любить її сина та прислухається до її порад. А ще Рита взяла таку звичку дарувати свекрусі маленький подарунки, такі собі дрібнички, які необхідно мати вдома.

Тож дуже швидко їхні стосунки стали довірливими і близькими. Моя знайома Рита поділилася своєю історією для того, щоб можливо хтось з інших читачок взяв собі на замітку.

І в тих жінок, яких є проблеми зі свекрухами, вони зникнуть. А свекрухи і невістки стануть справжніми подругами, які будуть обговорювати за чашкою кави новини, серіали, ділитися рецептами та порадами на всі випадки життя.

Чи вірите ви у дружбу між свекрухою і невісткою?

Автор: Ірина Багрій-Червона

You cannot copy content of this page