Сергій на тиждень зник. «Виховував» відсутністю. Потім подзвонив, холодним голосом почав розпитувати, як у Міли справи, що нового. «Промацував ґрунт», намагався з’ясувати, чи достатньо зголодніла Міла по його увазі. А все тому, що попросила продукти купити

Міла і Сергій познайомилисе влітку, на весіллі у друзів. Ну і закрутилось. Він запрошував її на чаювання в кав’ярні, в гарну погоду – погуляти по парках. Вона – дівчина не балувана, просто шукала свого жіночого щастя.

Жила Міла в орендованій квартирі, на життя собі заробляла сама, ще й батькам допомагала.  Загалом, цілком собі самостійна дама.

Їхні стосунки з Сергієм розвивались, вона кілька разів бувала у нього вдома. Частіше він у неї: Сергій працював зовсім поряд. Після роботи забігав до Міли, вечеряв, іноді залишався на ніч, знову ж таки, тому що простіше було до роботи вранці їхати. Міла не заперечувала. Єдине, що її дивувало, так це те, що Сергій завжди приходив до неї з порожніми руками.

Навіть до чаю нічого не приносив, не кажучи вже про продукти. Хоча під час кожного візиту до неї смачно вечеряв, а якщо залишався на ніч, то і снідав. Зрозуміло, вся їжа купувалася і готувалася Мілою. Дурниця начебто, але якось неприємно.

Одного разу вона вирішила йому натякнути, що непогано б щось з собою приносити, хоча б іноді. Сергій образився і запитав: «Тобі я потрібен чи продукти?». Мілі відразу ж стало ніяково, вона відчула себе якоюсь меркантильною особою, яка дорікає чоловіку їжею. Але ж вона не така.

Сергій на тиждень зник. «Виховував» відсутністю. Потім подзвонив, холодним голосом почав розпитувати, як у Міли справи, що нового. «Промацував ґрунт», намагався з’ясувати, чи достатньо зголодніла Міла по його увазі.

Але Міла за цей тиждень вирішила, що гра в одні ворота не для неї. Коли Сергій попросився в гості, вона сказала йому, що холодильник порожній (насправді ні), купити нічого не встигла, і що якщо він чекає ситної вечері, то нехай притягне продуктів, і вона все приготує.

Сергій тут же образився знову і завив: «Ну раз тобі продукти важливіше за мене, то, думаю, час припинити наші стосунки». Міла спочатку переживала і звинувачувала в усьому себе, але, трохи поміркувавши, зрозуміла, що ніяких «стосунків» у них не було, що вона просто-напросто прикормила халявщика, якому було приємно приходити до накритого столу. А коли накритий стіл закінчився, халявщик злився.

Читайте також: Мій чоловік пішов до на 15 років молодшої дівчини. А коли мій живіт уже підпирав ніс, мені зателефонували з лікарні

На жаль, багато жінок так одержимі тим, щоб бути «при мужику», що готові на будь-які подвиги, аби мужик був поруч. Ось і нахабніють деякі екземпляри, ображаються, коли їм шматком хліба дорікають. Може кому і піде таке щастя, але чи багато радості чекає жінку в шлюбі з паразитом?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!