fbpx
Життя

Сергій не жалів ніяких коштів, аби тільки у них з’явився спадкоємець. Дружина його підтримувала, але, на жаль, допомогти нічим не могла

У Сергія давно вже налагоджений бізнес, побудований будинок та дружина-красуня. Він може собі дозволити дорогі автомобілі, відпочинок кілька разів на рік та всілякі забаганки дружини. Тільки одного в нього немає – дитини. За десять років шлюбу йому вже байдуже кого: дівчину чи хлопчика, він просто хотів дитину.

Сергій з Марією по якім тільки лікарням не ходили, які тільки курси не купували, навіть до Ізраїлю їздили лікуватися, але все марно. Сергій не жалів ніяких коштів, аби тільки у них з’явився спадкоємець. Дружина його підтримувала, але на жаль, допомогти нічим не могла.

Минали роки, а в їхній сім’ї все залишалося без змін. Хіба що стосунки стали напруженішими. Тоді Сергій вирішив відправити дружину на відпочинок. Марія і раніше їздила без нього, адже вони довіряли одне одному. Цього разу щось пішло не за планом. На відпочинку в неї стався випадковий роман, який перевернув все її життя. А через деякий час вона дізналася, що нарешті стане мамою.

Марія чоловіку не розповідала звідки дитина, хоча він здогадався, але не розпитував. Він не хотів починати життя з початку, адже в його віці дівчата перш за все дивилися на його майно, а потім на нього. Він любив свою дружину, тому терпів і всі її вчинки.

Незабаром у них з’явилася донька. Тепер у них вже було заради кого жити й про кого піклуватися. Сергій вирішив для себе прийняти доньку та ніколи не запитувати у дружини чия вона насправді, адже знав, що сам дітей мати не міг.

You cannot copy content of this page