fbpx

Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

Захід сонця і наступ темряви нині для нас, дітей цивілізації, не є чимось особливим і страхітливим. А ось наші предки остерігалися не тільки виходити в цей час на вулицю, але і займатися багатьма побутовими речами.

Вважалося, що темний час доби – період розгулу нечистої сили. І тому треба було максимально убезпечити себе. Допитлива редакція сайту Kolobok.ua зібрала список прикмет, які варто взяти до відома, щоб зберегти в будинку достаток, щастя і здоров’я.

Вечорами не можна виносити сміття. Вважалося, що будь-яка річ, викинута на вулиці в цей час, може стати основою для вроків. А також вплинути на матеріальний добробут сім’ї: в будинку пропадуть гроші.

Не можна вечорами прибирати в будинку. Будете мити підлогу, вимиєте з дому любов, щастя і удачу, так вважали наші предки.

Читайте також: Як потрібно стригти волосся, щоб змінити життя на краще: 10 правил з давнини

На ніч не можна залишати ніж на столі. Це призведе до хвороб і сварок.

Не можна залишати на столі брудний посуд. Наші предки вірили, що господині так виявляють неповагу до домовому, який буде мстити. А простіше кажучи – забирати спокій і сон.

Вечорами не можна давати гроші в борг і не можна брати їх в борг. Тому що якщо дасте в борг після заходу сонця, назавжди позбавитеся грошової удачі. А якщо самі візьмете грошей, то будете до півроку в боргах, як у шовках.

Чоловікам не можна голитися вечорами. Тому що «наводячи красу» в цей час доби, чоловіки провокують появу проблем в інтuмному житті.

Жінкам не можна вечорами дивитися у дзеркало. Тому що це може забрати молодість і красу, наблизивши старість.

Вечорами не можна виливати воду, в якій купали немовляти. Тому що це спровокує проблеми зі здоров’ям. Краще воду залишити до ранку. А вже зі сходом сонця виплеснути її.

Джерело.

You cannot copy content of this page