fbpx

Що скаже про вас улюблений колір вбрання

Маніпулювання стало частиною взаємин. Ми маніпулюємо з допомогою слів, вчинків, запахів, смаків, форм і особливо з допомогою кольору, оскільки він впливає через самий потужний оpган сприйняття інформації. Маркетологи, психологи і навіть вчені давно вивчають і аналізують вплив кольору на людей, передає Ukr.Media.

Творці реклами і сайтів маніпулюють свідомістю споживачів з допомогою кольору. Наприклад: кнопки оплати частіше зелені, так як цей колір викликає довіру, а червоні вже не застосовують, оскільки вони викликають почуття тривоги. Ці ж прийоми ми використовуємо в повсякденному і діловому житті, не усвідомлюючи цього. Впливаємо на себе і оточуючих, вибираючи той або інший колір, тим самим видаємо оточуючим свої потреби. Знаючи потреби, легко підібрати тему і слова, які вплинуть на результат переговорів. Спостерігайте за колірними пріоритетами співрозмовника.

Співрозмовник в червоному — недолік уваги. Готуйтеся багато слухати. Обсипайте компліментами. Вашим проектом зацікавляться в тому випадку, якщо це можливість показати себе.

Співрозмовник в синьому — у пошуках рішень. Улюблений колір професіоналів. М’яка хвиля синього кольору заспокоює розум і допомагає сконцентруватися. Так що сміливо обговорюйте цифри і схеми, говоріть коротко і конкретно, давайте факти.

Співрозмовник в жовтому любить спілкування. При зустрічі з любителем сонячного кольору, сміливо розраховуйте на доброзичливе спілкування. Говоріть про творчі ідеї. Але якщо він жовтий поєднує з чорним кольором — побережіться, настрій у нього вкрай мінливий.

Читайте також: Коли люди незадоволені один одним і сваряться, їхні серця віддаляються. Чому ми кричимо під час сварки

Співрозмовник в зеленому прагне до гармонії. Якщо людина любить носити зелене, це говорить про тягу до спокою. На розважальні заходи його не заманиш, а ідея провести спокійний вечір в затишній атмосфері йому сподобається. У переговорах з такою людиною стримуйте бурхливі емоції, говоріть спокійно і неквапливо.

Співрозмовник у фіолетовому — у пошуках сенсу життя. Любителі фіолетового кольору люди духовні, наповнені і самодостатні. Вони люблять копатися у власному внутрішньому світі. З такими людьми добре обговорювати теми духовного розвитку та пошуку сенсу життя. Також вони з задоволенням проведуть час у бесідах про екологію, харчування та навколишнього середовища.

Співрозмовник в помаранчевому — прагнення до радості й задоволення. Сміливо піднімайте теми фізичного комфорту — їжі, тепла, житла і т. д. Але якщо співрозмовник поєднує помаранчевий з чорним, його хвилюють теми прикростей і неприємностей.

Співрозмовник в рожевому – прагнення до м’якості і продовження роду. Такі люди романтичні і злегка літають в хмарах. Дівчині в «рожевому-рожевому» факти і цифри не потрібні, тільки захоплюючі історії.

Співрозмовник в чорному – тяга до домінування. У бесіді важливо створити ілюзію підпорядкування. Обов’язково згадайте, що без нього нікуди і ніяк. Не любить розповіді про чужі яскраві події, в подорожах «Не вантажте радістю своєю». Вони не готові приймати нове і творче.

Співрозмовник в коричневому – в пріоритеті стабільність. Таку людину цікавлять люди тверді, надійні та вірні. Пропонуючи проект, говоріть про відсутність ризиків, довгострокові і стабільні відносини.

Співрозмовник в білому – прагнення бути особливим. Готові обговорювати теми змін, готові навчатися, тільки руками їх краще не чіпати, вони не просто так наділи біле і в даний період свого життя вони не налаштовані на «обнімашки» з малознайомими людьми.

Співрозмовник в сірому – усамітнення. Якщо в гардеробі переважають «50 відтінків сірого, то на даний період часу у господаря легка депресія, «сплячий режим», у нього недолік енергії. Інтенсивне використання сірого вказує на підозрілість і страх викриття. Не задавайте свої питання.

Одяг це наша упаковка – підбирайте колір упаковки так ретельно, як ніби ви маркетолог найголовнішого продукту в світі! І цей продукт – ВИ.

You cannot copy content of this page