fbpx
Життя

Скажу відверто, у нас в 60 років не виглядають так як він в 90… Я зрозуміла одне – мені 40, а така не доглянута, в зморшках, зроблена, італійці в 60 так не виглядають

10 років мого життя в іншій країні. Хочу поділитися з вами підсумками як то кажуть моїх заробітків в Італії.

На той час мені було 40 років, жила в селі з двома дітьми та батьками. Жили бідно, стара хата, діти дорослі 14 та 16 років, яким потрібно давати дорогу як то кажуть в життя. От і вирішила поїхати на заробітки. Чому Італія?

Була у мене там подруга, яка виїхала давно, не погано влаштувалась. Отже поїхала я до неї. Перший час було дуже важко, роботи не було, довго сиділа у подруги на забезпечені… Пізніше почало все налагоджуватись, доглядала такого моторного дідуся якому 90 років.

Скажу відверто у нас в 60 років не виглядають так як він в 90… Я зрозуміла одне – мені 40, а така не доглянута, в зморшках, зроблена, італійці в 60 так не виглядають… А ще моя вага 90 кг, хоча в Україні багато таких жінок, уваги якось на це не звертала.

Харчуються вони завжди правильно – сніданок, обід і вечеря. Не так як у нас коли встигаєш поїсти. Готують мало, так, щоб все з’їсти. Якщо ти прийшов без попередження то тебе не пригостять, так як ти не попередив.

Читайте також: Для себе я вирішила, що ніколи в житті не буду такою самою, і не буду приносити біль в сім’ї своїх дітей

Подруга допомагала з роботою, я дуже добре заробляла. За ці роки вивчила дітей в інститутах, купила дітям по квартирі, допомогла з ремонтом. Зробила ремонт в нашому будинку в селі, і ось приїхала доживати на свою рідну землю.

Що мені дали заробітки в Італії?

Я переосмислила своє життя.

Я стала краще виглядати.

Схудла, навчилась правильно харчуватись.

Вивчила іноземну мову.

Побачила як то кажуть світ.

Але все таки всі ті роки  дуже скучала за Україною, за нашими традиціями… Як то кажуть всюди добре, а вдома найкраще.

Автор: Оксан

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page