fbpx

Сьогодні повне сонячне затемнення: чим небезпечний цей день

Сонячне затемнення є сильним астрономічним явищем, що несе в собі колосальну енергетику. Цей час можна використовувати для поліпшення власного життя.

З давніх часів як сонячні, так і місячні затемнення вважалися часом сили. Ці періоди наповнені потужною енергетикою, присутністю Знаків Всесвіту, які практики розшифровували і отримували можливість змінити Долю, а також набратися сил для подолання життєвих труднощів. Зараз силою природних явищ може скористатися кожен. Уникнути неприємностей в цей день допоможуть рекомендації, зібрані фахівцями.

Чим небезпечне сонячне затемнення

Енергетичні потоки під час сонячного затемнення сприяють обміну енергією між людьми, тому самотність в цей період вкрай небезпечна. Вона сприяє відтоку енергетики, а без заповнення ваше біополе стає слабким і перестає давати вам захист від зовнішнього негативу. Самотність може спровокувати як погіршення самопочуття, так і перепади настрою.

Сонячне затемнення є часом, коли необхідно закінчувати будь-які справи і процеси. Початок нового може спровокувати низку невдач, які віднімуть ваші сили і зведуть нанівець всі результати наполегливої ​​і кропіткої роботи. Астрологи і езотерики радять під час сонячного затемнення берегти власну енергію, щоб виключити занепад сил в кінці дня.

Небезпека може підстерігати вас і в дорозі, тому за три дні до і після сонячного затемнення постарайтеся відкласти поїздки на далекі відстані. Це пов’язано з підвищеною небезпекою під час шляху, збільшенням авaрій і кaтaстроф. З точки зору біоенергетики, в просторі відбувається різкий стрибок енергії, який підвищує імпульсивність, дратівливість і провокує спонтанні рішення.

У період затемнення величезне навантаження йде на нервову систему. Це час сумно відомий не тільки загостренням нервових і психічних розладів, а й сyїцидальними думками. Щоб уникнути негативного впливу, необхідно щодня налаштовуватися на позитивне мислення і виключити роботу, яка викликає нервовy перевтомy.

У період сонячного затемнення важливо перебувати в колі близьких людей, здатних підтримати вас і ваш настрій, допомогти порадою або дією, щоб виключити депресивні стани.

Що робити в період сонячного затемнення

Сонячне затемнення буде відбуватися в зодіакальному сузір’ї Лева. Це час призначений для творчих занять. Енергетика доби сприятиме розкриттю ваших можливостей і прихованих талантів, тому втілення ідей буде вдалим заняттям в цей непростий час.

Поєднання зірок і планет буде благотворно впливати на комунікативні здібності. Використовуйте 21 серпня для налагодження ділових і особистих контактів. Це час дає можливість вирішити конфліктні ситуациии поставити крапку в розбіжностях.

Сонячне затемнення є найкращим часом для завершення справ у всіх сферах життя. Енергетика Сонця дозволить вирішити наявні проблеми, довести до кінця проекти і намічені справи. Для цього вам знадобиться сила волі і цілеспрямованість.

В цілому сонячне затемнення дає кожному можливість реалізувати себе і розвинути активну діяльність, спрямовану на досягнення благополуччя. Аспекти планет будуть давати додатковий енергетичний заряд.

Затемнення в з’єднанні з Марсом спонукає приймати швидкі рішення. Це дозволить виконати ті задумки, на які раніше не вистачало сміливості.

Аспекти планет будуть гармонійно впливати на людей: Місяць і Сонце у Леві з Ураном в Овні і Сатурном в Стрільці будуть активно допомагати вам в спілкуванні і дадуть додатковий стимул до активних дій.

Дотримуючись балансу в справах і емоціях, в період сонячного затемнення ви зможете домогтися успіхів у всіх сферах життя. Почуття міри і обережність в прийнятих рішеннях дозволять уникнути критичних помилок.

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Джерело.

You cannot copy content of this page