fbpx
Життя

Спочатку я мовчав, пізніше сказав, що мені це не дуже подобається і взагалі така подруга до добра не доведе. Та з цієї розмови нічого не вийшло, ми знову посварилися

Уявляєш Андрію до нашого колективу сьогодні приєдналась нова співробітниця, захоплюючи розказує свою історію дружина. Ще й така мила і добра дівчина.

Я звісно сказав що радий за неї, так як вона завжди працює у чоловічій компанії, а так буде мати співрозмовницю, але що так здружиться з нею про це я навіть не здогадувався.

Адже дружина у мене не дуже довіряється людям і подруг в неї завжди не було, вона дотримується правила що справжніх подруг не існує.

Та цього разу кожного дня приходячи з роботи дружина розказує, що їй так добре і весело проводити час з подругою. Я звісно сказав. Ну ти ж казала що жіночої  дружби не існує.

Ну напевно я помилялась відповіла Оксана.

Все б нічого, але дружина почала часто затримуватись на роботі, то приходите дуже пізно додому. Мені це все звісно не подобалось.

Спочатку я мовчав, пізніше сказав, що мені це не дуже подобається і взагалі така подруга до добра не доведе. Та з цієї розмови нічого не вийшло, ми знову посварилися.

Оксана в мене завжди турботлива дружина, хороша господиня, а тут закинула всі домашні справи. Постійні гулянки, та коли я хотів пояснити, що так не годиться поводитись жінці, то вона звинувачувала мене мов я звик тільки, щоб мені готували прибирали.

А вона хоче відпочивати десь за межами будинку також.

Одного дня Оксана заявила, що сьогодні прийде в гості її подруга.

Я звісно не був в цьому радий, але що міг зробити. Ну не забороню ж я подрузі приходити, і ось дзвінок в двері я пішов відчиняти. Коли відкрив двері я побачив Олену, дівчину з якою ми розійшлися 4 роки тому.

Ми з нею були дуже довго разом, навіть планували весілля, але вона мені зрадила, та ще й з моїм другом. Я довго страждав, не міг пережити це розставання, адже дійсно любив її дуже сильно, але потім взяв себе в руки переїхав в друге місто, зустрів Оксану і полюбив дуже щиро.

Читайте також: А ось Тьотя Галя ніколи в житті не розмовляла з Аньою про таке, їй було соромно. Аня була у розпачі, і не знала що їй робити. Треба було сказати мамі, але ніхто не знав як

Олена з порогу почала розказувати мені, як вона мене кохає і як чекала ці всі роки, не могла мене знайти, адже я після розлучення з нею кудись пропав, і нарешті вона мене знайшла. І що їй потрібно було пережити і вислуховувати від моєї дружини про наші стосунки, але тепер вона тут і ми можемо бути разом.

Я спочатку розгубився. А пізніше зрозумів, що позаду мене стоїть моя дружина повернувся до неї побачив, як у неї з очей котяться сльози, обняв її і сказав, нікого крім тебе мені не потрібно.

Я дуже сильно тебе люблю, а все що минуло лишилося в минулому.

Показав Олені на двері і сказав, щоб вона більше ніколи нас не турбувала.

Автор: Оксан

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page