fbpx

“Справжніх друзів немає. Доброї зарплатні немає. Машини пристойної немає. Квартири гідної немає” – перераховувала одна пані, але відповідь психолога здивувала не тільки її

Одна пані, яка гірко перераховувала, чого у неї немає:

— Справжніх друзів немає. Доброї зарплатні немає. Машини пристойної немає. Квартири гідної немає. Молодості вже немає. І надії немає все це отримати коли-небудь.

І тоді, поправивши окуляри, психолог сказав доброзичливо:

— Звичайно, у Вас багато чого немає. І можна продовжити список. Вaжкої невилiковної хвоpоби немає. Боргів мільйонних немає. Відповідальності за когось немає, за хвоpого родича або недоумкуватого дідка. Горба немає й інвaлiдності немає. Дуже багато чого у Вас немає. І, якщо все це записати, то настрій покращиться у Вас відразу. І надія з’явиться, що цього не тільки немає, але й не буде.

Жінка подумала, в розумі порахувала й усміхнулася…

Читайте також: У свої майже 80 баба Люба немала нікого – донька, зять, онук – всі зaгинули. А тут через рік неочікуваний дзвінок

У нас багато чого немає. І не треба. А все інше можна заробити, поліпшити, отримати в подарунок або просто обійтися тимчасово. Нічого стрaшного. Головне — бути живим і здоровим духовно, душевно та фізично. І щоб близькі були живі й здорові. Коли немає поганого — це вже добре. З цього й почнемо, як то кажуть, перераховувати те, чого у нас немає … І будьмо вдячними Богові за все: що маємо, і чого не маємо!

You cannot copy content of this page