fbpx

Свекор вигнав мою маму з квартири і сказав, щоб вона більше ніколи не з’являлася в родині його сина

Ми з мамою жили так сяк, але були дуже дружні. Їй потрібна була допомога, вона була інвалідом, і сама себе обслуговувати не могла. Тата у мене вже давно не було.

З маминою допомогою, я закінчила університет з червоним дипломом і мене запросили на добре оплачувану посаду. Жити стало легше, мама навіть трохи помолодшала, почали її добре лікувати і незабаром вона вже могла обходиться без сторонньої допомоги. Джерело.

До нас на роботу приїхав син господаря фірми, ми познайомилися, згодом почали зустрічатися, а вже незабаром Сергій запропонував мені руку і серце. Батько Сергія був господарем кількох заводів і фірм і одна з них, це та, в якій я працювала.

Тато мого майбутнього чоловіка не особливо був радий, тому, що його єдиний син одружується не по положенню, а з кохання, але вибір сина він поважав.

Я переїхала в столицю, батьки чоловіка подарували нам квартиру, нас взяли на роботу з хорошим окладом в іншу фірму і ми вирішили забрати мою маму до нас, вона з нами трохи пожила і сказала, що поїде, так, як не хоче заважати молодим.

Але ми з чоловіком вирішили орендувати їй квартиру, не далеко від нас і від лікарні.

Все у нас було добре, я щодня їздила до мами, а в цей день не змогла, на роботі була запарка, і я вирішила поїхати до неї на наступний день перед роботою. Прийшовши додому, я дзвонила мамі, але вона не відповідала, я почала турбуватися і ми з чоловіком вирішили до неї поїхати, але коли ми приїхали, то нам ніхто не відчинив двері.

Сусіди сказали, що приїжджав чоловік і вигнав жінку з квартири і сказав, щоб вона більше ніколи не з’являлася в родині його сина. Я зрозуміла, що це був мій свекор, я поїхала до нього і все йому висловила, а він мені сказав:

– Твоя мама для нашої сім’ї тягар, вона постійно тягне гроші з сім’ї мого сина, і, що я, як батько дозволити не можу, і якщо мене, щось не влаштовує, то я можу звільнитися, тому, що фірма, в якій ми з чоловіком працюємо, це його фірма.

Не дуже довго думаючи, я написала заяву про звільнення, зареєструвала її у секретаря і поїхала в своє місто, до мами.

Через день до мене приїхав мій чоловік і просив, щоб я повернулася, але я йому сказала, що мама для мене найголовніше на світі. Мій чоловік посміхнувся і сказав:

– Іншої відповіді, я від тебе і не чекав. Я звільнився, ключі віддав матері і сказав їм, щоб більше мене не турбували, у них тепер немає сина».

Я обняла його і розплакалася. Зараз ми з чоловіком чекаємо поповнення, зі свекром ми не спілкуємося, а свекруха до нас приїжджає і ми цьому дуже раді.

Перед пологами, мама сказала, що нам потрібно поговорити всім разом. Вона попросила нас, щоб ми помирилися з батьком Сергія, я сказала, що більше не хочу це обговорювати, але мама наполягла, щоб ми помирились, адже, він нас любить, але по своєму.

Читайте також: Мама з коляскою звернулася до сусіда, але той їй нахамив. Ефект бумеранга не змусив себе чекати

Вона подзвонила моєму свекру, він чекав цього дзвінка 3 роки, ми поговорили, він попросив у мене і у мами вибачення, коротше, ми помирилися.

Свекор купив нам великий будинок в столиці, ми всі разом переїхали в цей будинок, я наpoдила двійнят, хлопчика і дівчинку, мама живе з нами, допомагає нам по господарству, свекор обожнює своїх онуків, він дуже змінився.

Чоловік працює разом з батьком, він передає йому свої справи і хоче насолоджуватися спілкуванням з онуками.

Люди, які хворі, теж люди і душа у них може бути набагато більша, ніж у здорової людини, не обманюйте хворих, доля може вас покарати і дуже сильно.

You cannot copy content of this page