fbpx

Свекрусі було байдуже, що невістка на сьомому місяці, їй потрібно було прибирати квартиру, мити посуд бо прийдуть гості, а люба донечка хай манікюрчик зробить, чого ж їй трудитися

Мій знайомий Влад одружений вже 8 років і вони разом чекали на появу другої дитини. Одного вечора коли чоловік повертався з роботи, йому подзвонила мати, щоб нагадати, що на вихідних вона збирається святкувати своє день народження. Та хотіла, щоб Юля в суботу зранку прийшла до неї та помогла її поприбирати в квартирі і приготувати їжу. Адже гостей буде майже 20 чоловік, включно з ними.

Влад перепитав маму що саме треба зробити, а та й почала говорити. Список вийшов не малий, але що вразило чоловіка, що треба було виправити, погладити та почепити штори, а ще помити люстру у вітальні, яка була високо. Тому Влад сказав матері, щоб вона попросила свого зятя, тобто чоловіка її старшої сестри Олени. Однак мати одразу відповіла, що Дмитро буде сидіти з дитиною, поки Олена буде в салоні краси, вона вже наперед записалась.

Влад не знав як повідомити про це своїй дружині. Тому дочекався коли вони повечеряють, допоміг посуду помити. Та коли Юля вже присіла на диван, він сів біля неї та обережно почав розмову.

Він сказав що мати попросила прийти до неї і допомогти, та окреслив весь список роботи. Жінка почувши це, обурилась та сказала до Влада, що вона буде нікуди йти. А він, хіба не міг нагадати матері,що вона знаходиться при надії вже майже на сьомому місяці. Влад нічого не відповів дружині, тільки голову опустив.

А Юля продовжила.. “А чому мати твоя не попросила прийти до неї, свою доньку Олену?” Влад не хотів говорити причину, бо знав, що дружина образиться. Так і сталося. Коли Юля почула, що Олена буде йти в перукарню, а вона має йти до свекрухи та мити туалет то сказала:

“Не перестаю дивуватися все ж твоїй матері. Коли її донька Олена теж ходила при надії, то твоя мати приходила до них кожного дня, та все майже робила за неї. Тобто виходить що улюблену доньку вона берегла а невістка нехай пахає, що їй станеться?”

Влад послухав це все і сказав дружині, що якщо вони нічого не допоможуть, то як зможуть піти в неділю та сісти за стіл.
Юля відповіла, що взагалі її ще ніхто не запрошував за стіл, тільки хіба що як кухарку та прибиральницю. Заспокоївшись, вони все ж розуміли, що треба буде все-таки піти, однак Юля збиралася тільки допомогти свекрусі з приготуванням, а прибирати у квартирі ні.

Проте так склалося, що наступного дня коли жінка пішла на огляд, то їй у жіночі консультації повідомили, що їй потрібно негайно лягати в стаціонар. Вона прийшла додому і все розповіла Владові. Він одразу не повірив, подумав, що дружина придумала відмазку, щоб не йти до його матері. Однак коли сам зателефонував до закладу, то переконався.

Вранці чоловік відвіз Юлю та поїхав на роботу. Не встиг він приїхати як мати вже йому подзвонила, щоб нагадати, щоб Юля не запізнювалась завтра, і прийшла до неї вчасно.

Однак Влад мусив розчарувати матір, та сказати що Юлі не буде, їй потрібно більше лежати та відпочивати. Жінка почувши це, почала хвилюватися, але не через невістку та майбутнього внука чи внучку. А через те, що в неї не буде помочі.

Тоді вона сказала Владові, щоб він сам приходив до неї. Однак чоловік сказав, що він буде на роботі. Тож нехай подзвонить все-таки до Олени та скаже, щоб вона після перукарні прийшла до неї. Вона ж не буде там сидіти весь день.

Почувши це мати, обурилася та сказала синові, що це він таке “мелить”. Як Олена може після перукарні, з зачіскою та манікюром прийти до неї та прибирати. Почувши те, що сказала мати у трубку, вже і Влад не витримав. Та сказав: ” А то значить моїй Юлі, яка знаходиться на сьомому місяці можна і штори прати і люстру мити, а Олені з манікюром нічого не можна робити. Знаєш мамо, я так подумав, то ж святкуй свій день народження з Оленою та Дмитром і своїми гостями. А я краще поїду та Юлю навідаю і проведу з нею та малюком нашим, цілий день”.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page