fbpx
Життя

Світлана закохалася у одруженого чоловіка, знаючи, що у нього донечка та дружина. Пішла до священника за порадою. Він дав наскільки мудру пораду, що після цих слів дівчина не могла вже бути з коханим, її перед очима з’являлися його донечка, і заплакані очі його дружини

Світлана познайомилася з ним три роки тому. З самої першої їхньою зустрічі вона знала що він одружений, дівчина не будувала жодних планів, а тим більше не мала наміру забирати його у дружини маленької донечки.

І просто було цікаво з ним, вони просто спілкувалися ходили на каву ввечері та гуляли містом розмовляючи. Однак одного разу коли чоловік проводжав Світлану додому, їх обох кинуло в обійми один одному і ту ніч вони провели разом.

Дівчина закохалася, не могла дихати без цієї людини. Світлана не могла відпустити цього чоловіка вона не бачила свого майбутнього без нього.

Так тривало півроку, якось вранці дівчина прокинулась та зрозуміла що далі так тривати не може. Має вибрати, проте чоловік сказав що розлучатися не буде, може згодом через кілька років.

От тільки після цієї розмови Світлану потягнуло до церкви. Вона прийшла до священика і чесно про це розповіла.

Думала отець посварить її, однак мудрий чоловік казав: ” Нічого в цьому житті не робиться без допомоги Господа, молися дитино”. Після цих слів дівчина не могла вже бути з коханим, її перед очима з’являлися його донечка і заплакані очі його дружини.

Світлана пішла від нього, з головою занурилась в роботу, змінила номер телефону. Але згодом знову повернулася, а потім знову пішла.

Так тривало ще кілька місяців кожен наступний її відхід ставав легшим від попереднього, а проміжок часу який вона могла прожити без нього збільшувався. Світлана зробила крок, назад дороги не було.

І хоча вона не бачила без нього майбутнього однак добре розуміла що треба йти. Хоча би заради того що вона кохає чоловіка і бажає йому бути щасливим.

Але як він може стати щасливим, якщо живе між двома жінками і його розриває почуття провини перед дитиною. І тоді минуло вісім місяців, іноді дівчина бачиться з ним.

Він розповідає про сім’ю, донечку яка цього року піде в перший клас.

Чоловік щасливий, розповів що після цієї історії іншим очима дивиться на свою дружину, почав поважати її.

Їм вдалося зберегти сім’ю.

А у Світлани далі нема нікого, вона сама. Та не хоче бачити біля себе жодного чоловіка, мабуть боїться.

Читайте також: Молода студентка вирішила захомутати собі декана факультету, на якому навчалася. Так навчання мало б йти як по маслу, ну і чоловік має сімʼю, ніяких зобовʼязань для неї

Але вона щаслива бо саме цей чоловік був у її житті, завдяки йому вона стала сильною та мудрою.

Іноді він може взяти її за руку і попросити вкотре пробачення за все.

Говорить що кохав її і вона йому вірить. Світлана сподівається що колись вона стане щасливою.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page