Сиджу я така, вся заплакана у подруги, чай п’ю з чебрецем і нию: – Все, життя минуло! Мені вже, страшно сказати, 35! Здоров’я «відлітає», дитина теж скоро виросте і «полетить», а про чоловіка, так він вже давно «полетів», залишивши за собою шлейф неприємностей. А потім прийшла додому, вімкнула комп і то був крутий поворот

Сиджу я така, вся заплакана у подруги, чай п’ю з чебрецем і нию:

– Все, життя минуло! Мені вже, страшно сказати, 35! Здоров’я «відлітає», дитина теж скоро виросте і «полетить», а про чоловіка, так він вже давно «полетів», залишивши за собою шлейф неприємностей.

А вона мені видає:

– На Земній кулі є твій чоловік, але він знаходиться не в нашому місті. Джерело

Йдучи від подруги я вирішила, що час щось змінювати, тому що, якщо жити так як раніше, то все залишиться, як раніше. Для початку вирішила витратити час вдома, на ліниве задоволення «зависнути» в соцмережі. Потрібно сказати, що час у мене тоді був розписаний по хвилинах, – зустрічі з друзями, поїздки, спілкування з дитиною – все було суворо регламентовано.

Включивши комп’ютер я згадала слова подруги. Попросивши у Бога допомоги змінитися і змінити своє життя, почала переглядати новинну стрічку. Я побачила фото симпатичного молодого чоловіка з іншого міста, і поставила «лайк» під цим фото.

Так ми почали спілкуватися, він приїжджав до мене, я до нього … І ось, він покликав мене заміж.

Все було б добре, але замкнуте коло хоче залишатися замкнутим. Мені запропонували «крутий» проект на роботі, який займав багато часу і потрібно було летіти на два місяці в іншу країну. Це була перевірка, що для мене важливіше – сім’я чи кар’єра.

Я вирішила – міняти так міняти! Звільнилася з роботи, вийшла заміж і переїхала з дитиною в маленьке містечко. Життя змінилася повністю. Змінилося коло спілкування і стиль в одязі. Раніше я жила в квартирі, тепер – в приватному будинку з виноградником і садом.

Читайте також: На п’ятому курсі вона вийшла заміж. Вельми вдало. Переїхала в заміський будинок-палац чоловіка і стала проявлятися тільки по телефону з привітаннями до Дня мого народження. У сорок один просто тепло привітала і сказала, що дуже хоче мене бачити. Тоді у нас усе тільки почалось

Проводжу багато часу з сім’єю і працюю в своє задоволення. Я навчилася не бути самостійною, а в усьому слухатися чоловіка і отримувати від цього радість. З «залізної леді» перетворилася в пухнасте кошеня, і я щаслива!

Чоловік тепер сміється, слоган придумав: «Якщо хочеш змінити життя – постав лайк».

Життя можна «переформатувати», головне не бояться і насолоджуватися, спостерігаючи за змінами.