fbpx
Життя

Син втомився терпіти пізні повернення батька і його брехню, хлопець в очі висловився про його зраду, а мати обізвав. Той день перекреслив його сподівання назавжди

У деяких сім’ях навіть казки стають реальністю, та не у цій.

Марта вкладала всі свої сили у родину, вона почала підозрювати чоловіка у зраді, але не наважувалася зізнатися  собі, поки власний син не вказав матері на проблему.

Він втомився терпіти пізні повернення батька і його брехню, хлопець в очі висловився про його зраду, а мати обізвав наївною.

Мар’ян і не заперечував, тільки зібрав спокійно свої речі та пішов.

Жінка чекала на підтримку сина, однак, цього не сталося. Звичний світ для Марти зруйнувався та й син Руслан зовсім відбився від рук та не слухався матір.

Невдовзі все почало налагоджуватись, Марта влаштувалася на роботу касиром до супермаркету та й Руслан знаходив собі всякі підробітки.

Жінка надіялась, що як Мар’ян дізнається, про це той повернеться до них. Хоч жінка з сином намагалися заробляти, та все одно коштів не вистачало.

Русланові потрібен був новий ноутбук і Марта вирішила піти до офісу чоловіка, щоб попросити грошей.

Мар’ян не відмовив жінці і дав грошей навіть більше, сказавши при тому, щоб жінка привела себе в порядок, а то виглядає як стара бабця. Марті було дуже образливо це чути. Дома на все розповіла синові, і син взявши матір за руку буквально змусив її піти з ним по магазинам, та вибрати жінці новий одяг.

Вони витратили всі гроші, який дав колишній чоловік на одяг, однак син ще дав і свої гроші, які він збирав матері, щоб вона пішла ще і зробила ще зачіску та манікюр.

Руслан подзвонив батькові і попросив його щоб він приїхав додому, що хоче з ним про щось поговорити вживу.

Але насправді він із Мартою підготували для чоловіка вечерю, жінка одягла нову сукню і мала красиву зачіску.

Проте Мар’ян навіть не звернув увагу на жінку, побувши 15 хвилин, поглянувши на ноутбук який придбав син за його гроші і пішов.

Марта була у відчаї, вона зрозуміла що вже чоловіка на жаль не повернути.

Руслан теж не хотів вірити, що батько так поступає.

Він прослідкував за ним і з’ясував хто його коханка, і перестрівши її увечері, сильно налякав та пригрозив щоб вона залишила його батька в спокої.

Дівчина у відповідь подала заяву в міліції і Руслана забрали у відділок.

І Марта вирішила поговорити відверто з чоловіком, Мар’ян був не проти.

Він вибачився перед жінкою, за свій вчинок, повернутися він звісно не може, так як і справді покохав іншу жінку. Однак, пообіцяв Марті, що з цього дня він ніколи не забиватиме про сина.

Так і сталося, він умовив свою нову дівчину забрати заяву і Руслан повернувся додому.

Марті вдалося поговорити з сином, щоб він надалі не тримав образу на батька.

Хлопець цього разу послухав матір. Невдовзі Марта на роботі познайомилися з одним чоловіком і у них зав’язалися стосунки.

Читайте також: Не так склалося, як думала жінка. Одного дня Варвара поверталася з базару до будинку чоловіка, та її вже не пустили, а просто вручили валізи в руки.

Руслан був дуже радий за матір, він зрозумів, що навіть якщо батьки і не живуть разом, але якщо вони щасливі той він також.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page