fbpx
Життя

Так проходили тижні місяці. Тяжко працюючи в чужій країні Наталя познайомилася з Олегом. Спочатку він її видався дуже мовчазним чоловіком, але пізніше побачила його

Наталя вийшла заміж коли їй виповнилось лише 18 років. На той час думала що більшої любові ніж у неї з Василем не буває.

А тепер розуміє яка була ще наївна і зелена. Виходила заміж чекаючи вже дитину.

Наталя не з бідної сім’ї, тому весіллям в основному займались батьки чоловіка. Батьки Наталі купили тільки весільне вбрання. Вже на весіллі Наталя бачила, що свекруха відноситься до неї як то кажуть не дуже добре.

А чоловік все мовчить і ніколи нічого не говорить. Змушена жити в свекрушиній хаті, тому що у рідній для неї і чоловіка місця не було так як у неї росли ще двоє сестер.

Свекруха завжди прискіпливо відносилась до неї, то зварено не так то прибрано не так, постійні сварки при тому, що Наталя майже завжди про все замовчувала.

Чоловік Василь почав вести не тверезий стан життя. Постійні компанії, пізні появи додому. Одного дня під час сварки свекруха сказала забирайся геть з моєї хати і сина свого забери так як це ще треба дізнатись чи дійсно він мій онук.

Проплакавши всю ніч в подушку Наталя розібрала речі і пішла до своїх батьків. Довго чекала що Василь приїде за нею і якось її заберете  та цього не сталося.

Якраз в той час подруга Наталі збиралась їхати на заробітки в Чехію і було ще одне місце, потрібно була жінка працювати на завод. Наталя погодилась на пропозицію подруги.

Сина залишила на маму та пообіцяла добре доглядати його і поїхала.

Читайте також: Одного разу коли Олеся прийшла з ринку, то помітила, що Руслана щось робила біля ліжечка її дітей

Тяжко працюючи в чужій країні Наталя познайомилася з Олегом. Спочатку він її видався дуже мовчазним чоловіком, але пізніше побачила його прояви уваги до неї постійно допомагав їй, коли вона захворіла приносив їй фрукти, відвідував. купляв ліки.

Коли знав що Наталя передає посилку на Україну синові, завжди купляв подарунок для Артемчика.

Так проходили тижні місяці…  І ось заробивши ще трохи грошей Наталя хоче повернутися додому, вирішили їхати з Олегом разом складали плани на майбутнє.

В Україну зняли орендовану квартиру і пішли жити утрьох. На зароблені гроші Наталя відкрила ательє – це завжди була її мрія.

Довго не могла відважитись познайомитись з мамою Олега. І все-таки познайомилися і як виявилось не всі свекрухи такі, як колишня…

Жінка виявилась дуже доброю людиною, добре ставилась до неї, завжди приходила в гості але в особисті справи Наталі не втручалась.

Артема полюбила як рідного онука…

Автор: Оксан

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page