fbpx
Життя

«Тату, а ти ж не втечеш від нас?»-питала донечка, яка ж згодом таки відвернулася від тата. А потім він багато говорив, намагаючись обдурити. Мій брат сказав, що втомився так жити

Мій брат одружився 22 роки тому з дівчиною, старшою за нього на шість років. Я тоді мешкала з батьками. Зустріли ми гостей добре, закотили вечір, їй сподобалося, а вона нам сподобалася.

Брат пішов жити до неї в хату. Я була нянькою їхній доньці, дружила з дружиною Аллою більше, ніж із братом. Відносини у них були рівні добрі, майже не сварилися.

Потім мені розповіла, що зрадила (дитині їх було 6 років). Я допомагала відновитись, бо ми були вже не тільки родичі, а й подруги.

І зараз, коли вони відзначили річницю 22-річчя спільного проживання, вона помітила недобре. Йому 52 роки, затримується з роботи, раніше йде на роботу.

Купається часто, змінив гардероб, стиль, стрижку, багато чого викидав, речі модні купив, очі сяють, сам таємничий, не спить, посилається що втомився після робочого дня.

Він постійно в телефоні, поставив пароль, виходить під час дзвінка, мобільний кладе екраном вниз, вночі ховає під себе. З дружиною не виходить нікуди, рідних уникає, мовляв, зайнятий, багато роботи.

Приносить дорогі подарунки, тому невістка думає, що у нього є інша. Зі мною радиться, я теж про свої припущення їй говорю, підводячи на те, що є в нього інша.

З чоловіком моїм брат добре дружить дуже. У чоловіка спитала, що з ним таке?

Він відповідає: «Та сам не свій твій брат», — а далі нічого не розповідає. Алла каже: «Якщо дізнаюся, що зраджує, нехай йде, я зради прощати не буду, пробачила один раз, з мене вистачить».

Дочка їхня, моя племінниця за батька прямо тримається, просить раніше приходити, почала питати:

«Тату, а ти ж не втечеш від нас?».

Я й сама засмутилася за них. Але я така людина, яка себе поважає, що сама з таким жити не зможу, переживаю за неї дуже.

Я сама вирішила провести розслідування, одразу скажу для себе, їй і не планувала щось розповідати. Одягнула речі широкі, одягла перуку, маску, окуляри, загалом, я не я, не схоже навіть.

У таксі сиділа, чекала, коли вийде на роботу, пройшла за ним, чекала, куди він зайде. Брат дзвонив у дзвінок, вийшла жінка ще старша за мого брата років на 6, вони тепло привіталися. Від побаченого я здивована, зрозуміла, що це вона. Чекала, щоб вийшов звідти, але не він не виходив півтори години.

Запитала у Алли, чи знає вона, де він працює? Вона відповіла, що знає, приблизно в тому районі, що в жінки — господиня особняка, що коли він приїжджає, вона їде на джипі на роботу.

Так я і зрозуміла, що це вона і є, правда, нікуди не виїжджала. І брат мій там працює — євроремонт всього особняка робить і спочатку працював із двома помічниками, а зараз один працює.

Але мені й цієї інформації мало. Бувають, зустрінуться мій чоловік і брат, звичайно коли у нас, коли у них, а іноді і в машині мого  чоловіка.

Я знала, що цього разу в машині будуть, чоловік сказав, пішовши з братом. Так як він возив мене днями в авто я сказала, щоб дав ключі, я забула в машині шпильку.

Він дав ключі, я й справді взяла свій шоколад і залишила свій телефон, увімкнувши диктофон. От і все.

Довелося після години ночі взяти ключі, і забрати диктофон, а потім слухати 3 години розмови, якою я зрозуміла, що мій чоловік все знає і говорить йому, що безглуздо сім’ю на жінку проміняти.

Сказав, що дружина брата гарнішою буде. Багато говорив, намагаючись обдурити. Мій братсказав, що втомився так жити.

Говорив, що не любить Аллу, що дочка його тримає, що забрехався, що кохання всього життя ця його Римма (ім’я її), що тільки її, що тільки з нею хоче бути, а дружині не знає, як сказати.

Говорив, що пішов би, але жити ніде, вона хоче тільки для зустрічей, а будинок дружини і він нічого не візьме.

Мій брат зрештою залишився один, живе на орендованій квартирі, дочка відвернулася, все розкрилося (і це не я розповіла).

Алла щаслива, є чоловік, який любить її, цінує та поважає. Вечори в гостях чи віч-на-віч, їздили відпочивати і все в неї добре.

You cannot copy content of this page