Того вечора Олеся все розповіла Леоніду про їхню дитину, він таки переконався, що вона є його донькою і всі сумніви розвіялися

Олесині мрії і сподівання розвіялися як хмари в небі, вона його втратила назавжди.

Про таке кохання, яке було у Олесі і Леоніда, мріяли усі. Такої другої ідеальної пари і знайти не можна й було.

Та одного дня з`явилася та, яка порушила їхню ідилію ідеальних стосунків. Всі почали замічати, що Леонід щораз частіше почав поглядати у бік світловолосої красуні Сніжанни, яка приїхала у гості до родичів. Тільки Олеся наче не хотіла помічати цього.

Та прийшовши одного дня до дівчини, він спочатку вибачився а потім повідомив їй про те, що Сніжанна при надії .

Олеся ще довго не могла прийти до тями від почутого. Їй до останнього хотілось вірити, що це якийсь страшний сон, який скоро закінчиться. Невдовзі Леонід з Сніжанною відгуляли весілля. А

Олеся все поринала у спогади про коханого, хоч намагалася змусити себе назавжди про нього забути.

Так тривало пару тижнів, до тієї миті доти, поки одного ранку сама не відчула і не зрозуміла, що сама знаходиться при надії.

Через дев`ять місяців з`явилася на світ донечка, яка зростала у цілковитій любові. Жінка ій весь всій час присвячувала і ні в чому не відмовляла.

В той час сімейне життя Леоніда та Сніжанни тріщало по швам. Жінка дедалі частіше дорікала йому те, то він грошей мало заробляє. Після їхнього весілля Сніжанна не пропускала жодної нагоди, щоб не дорікнути чоловікові.

Леонід не знав про те, що має ще одну дитину прекрасну донечку Олесі. Не знала і про існування точної копії свого чоловіка і Сніжанна, адже тепер вони жили на різних сторонах міста. Олеся продала свою невеличку хату і купила однокімнатну квартиру. Дізналася Сніжанна тільки декілька днів тому, коли вперше привела до дитсадка їхнього із Леонідом сина, побачивши маленьку карооку дівчинку з великими оченятами, точнісінько як у Леоніда.

Того вечора вона все розповіла Леоніду. Він стояв у нерозумінні. То виходило так, що Олеся нічого не розповіла йому про їхню дитину. Довідавшись у садочку, коли день народження тієї дівчинки, сумніви покинули чоловіка і він переконався, що вона є його донькою.

Якось Леонід спеціально повів сина у дитсадок, з надією побачити там Олесю з донькою. І так і сталося. Жінка опустила очі та незнала що і сказати. Леонід просив вибачення, сказав, що залишить свою дружину заради неї і донечки.

Та Олеся все ж зібралася з думками і твердо відповіла Леонідові, що тепер у неї є чоловік і батько для її дівчинки. Тепер у мене своє нове життя. А чоловікові порадила вернутися до своєї сім`ї.