fbpx
Життя

Тому вони поженились, син пішов жити до неї в гуртожиток. Невістка виявилась не поганою людиною, син доглянутий завжди, прибрано, зварено

Я мама, яка виховувала єдиного сина сама. Живемо в невеличкій квартирі, я власниця а син приписаний. Івана виховувала у строгості, не хотіла, щоб був як його батько, який вів аморальний спосіб життя.

Тобто все під контролем, школа, навчання, гуляння до 9 вечора.

Подруги постійно говорили, що я виховаю маминого синочка, він не зможе знайти нормальну дівчину.

Я звісно не слухала, наводила приклад їхніх дітей, які у 16 могли зловживати або татуювання робили.

От пройшло пару років і слова подруг виявились правдою. Іванові 23, дівчини нема, а недавно я почала замічати, що він цілими днями десь пропадає.

Пізніше дізналась, що справді у нього появилась дівчина, а точніше жінка їй 33, має 2 двох малих дітей.

Син розказав про ці стосунки коли вона чекала дитину від нього, тому щось вдіяти не могла. Сказав, що вона живе в гуртожитку в одній кімнаті з дітьми.

Я була проти цих стосунків, але нічого не вдієш, все ж таки мого внука носить.

Тому вони поженились, син пішов жити до неї в гуртожиток. Невістка виявилась не поганою людиною, син доглянутий завжди, прибрано, зварено.

Умови в гуртожитку там звісно ніякі, а ще з трьома дітьми.

Тому не задовго після весілля син прийшов питати чи могла б я переїхати в гуртожиток а вони в мою квартиру, ремонт вони зроблять, а я одна мені місця вистачатиме.

Читайте також: Я дуже переживала, намагалась поговорити з чоловіком та він все сміявся, що нічого не знає, що я собі все придумала

Та я вроді і не проти, мені одній вистачало б цієї кімнати, та й до роботи мені там близько. До невістки я ставлюсь не погано, но її дітей просто не люблю.

Вони прибігають, бешкетують, а я недавно зробила ремонт…

І сина одного маю, хочу щоб він був щасливий, але той факт, що є двоє дітей, і вони не мої онуки мене просто дратує. Хоча вони молоді можуть взяти кредит, син знав на що ішов.

А може я не права?

Не засуджуйте строго?

Дайте пораду?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page