fbpx

Три роки Катя знyщaлaся над мачухою: то синьку вильє до пральной машини, то пачку солі в суп засипить. А щоб малюк не нapoдився, підсипала таблеток

Катюша дуже розумна і весела дівчинка, їй 10 років, виховує її тато, бо мама кинула дитину коли їй був рік, з тих пір тато Микита ні з ким не жив, були швидкоплинні романи і все, він боявся приводити жінку в будинок, боявся що його Катюшу не полюблять.

Два роки тому Микита зустрів жінку, два роки вони таємно зустрічалися, але він зрозумів що дуже сильно любить Лію і зробив їй пропозицію, Лія погодилася, вона знала що у Микити є дочка від першого шлюбу, але вона була згодна любити і виховувати дівчинку.

Незабаром Лія переїхала до Микити, але вона помилялася на рахунок щасливого сімейного життя, з першого дня Катюша початку провокувати мачуху. Вона сипала синьку в машинку, коли Лія прала, висипала півпакета солі в суп, в тушковане м’ясо цілу перечницю перцю. Дівчинка постійно хамила і кричала, що Лія їй не мати і не має права їй вказувати, кілька разів вона звинуватила Лію в тому, що та її била, ставила в кут і не давала їжі.

Микита вірив Лії, тому що з першого дня бачив Катюшин негатив, Лія же в свою чергу намагалася налагодити контакт з дівчинкою. Купувала їй подарунки, дорогий одяг, останні гаджети, купила хороший ігровий комп’ютер, ходила на батьківські збори до школи і ні коли не здавала її Микиті, якщо у Катюші були погана поведінка і погані оцінки, хоча погані оцінки вона отримувала тільки тому, що не хотіла відповідати на уроці.

Але Катюша не в яку не йшлося на контакт, куплений одяг вона роздавала подругам, гаджети вона жодного разу не відкривала, а просто складала в шафу, до комп’ютера жодного разу не доторкнулася, а користувалася тільки стареньким батьковим планшетом. Катя неодноразово псувала речі Лії, то вона їх поріже ножицями, то виллє на них зеленку, новенький ноутбук вона залила клеєм, а телефон ненавмисно залишений на кухні, Катюша розбила молотком.

Так тривало два роки, Катюші виповнилося 12, Лія подарувала дівчинці дорогущий новий телефон, про який діти можуть тільки мріяти. Незабаром Лія порадувала всіх радісною новиною, у них скоро буде малюк, а Катюші братик або сестричка, Катерина прийшла в лють, вона обзивала Микиту зрадником, Лію поганими словами і пригрозила що втече з дому, але ніхто не сприйняв її слова всерйоз.

Вaгiітність проходила добре, але на терміні 20 тижнів, у Лії відкрилася кpoвoтеча, її доставили в лікарню, малюка вдалося зберегти, але лікарі з’ясували, що в кpoві Лії дуже багато гopмонів, які спpoвокyвали такий стан. Лікарі дуже довго випитували Лію, що вона випила і навіщо, але вона вперто мовчала, вона розуміла що винна Катюша, але якщо дізнається Микита, він буде дуже сильно злий на дочку.

Микита всеодно дізнався, дочка була покарана, тато обіцяв відправити доньку в психлікарню, якщо вона не перестане робити підступи проти Лії, Катерина присмирніла, вона просто перестала помічати Лію. Коли прийшов термін на світ народилася дівчинка, Катюша дуже зацікавлено спостерігала з-за дверей, коли Лії не було поруч, вона підходила до маля, розмовляла, грала, але як тільки Лія з’являлася, з її обличчя зникала усмішка і вона тікала до себе в кімнату.

Пройшов рік, час уже був пізній, а Катюша все ще не прийшла додому, маля вже спало, Микита був на роботі, Лія вирушила на пошуки дитини, адже їй всього 13 років, зовсім ще дитина. Лія зателефонувала всіх однокласникам і одна дівчинка повідомила де Катя може бути, це був приватний будинок.

Читайте також: 16-річний син приніс додому “у подолі”

Лія підійшла до будинку і почула крики, двері були відчинені, Лія піднялася в кімнату з якої доносився крик, відкрила двері і не роздумуючи налетіла на молоду людину. Він уже зтягував тpycики з Катюші, коли Лія вдapила його по голові вазою, яка стояла на столику, вона скинула несвідоме тiло з Катюші, обняла дівчинку, подзвонила в поліцію і Микиті, бiдна дівчинка вчепилася в Лію руками і в істериці шепотіла:

-Мамo, прости мене, прости мене, мамo!

Юнак не встиг нічого зробити, тому Катя дуже швидко прийшла в себе, але вона повністю змінилася, вона стала по іншому ставитися до Лії, дівчинка іноді називала її мама, а іноді і по імені, Катя стала брати участь в житті сім’ї і дуже відповідально ставитись до сестрички!

Джерело.

You cannot copy content of this page