fbpx

Цього літа свекруха розійшлася зі своїм залицяльником і тепер перевела свою увагу на нас, почала показувати свої примхи, вимоги, поводитися з моїм чоловіком, як маленька. Мені навіть здається, що вона сприймає сина за свого чоловіка

Я вдруге заміжня. Чоловік дуже прив’язаний до своєї матері. Свекруха, в принципі, не стара жінка, 50 років, розлучена, практично не працює, нещодавно звільнилася. Її єдиний дохід це те, що хлопчик початкової школи ходить до неї робити уроки, ще й ми допомагаємо їй щомісяця, це при тому, що у нас маленька дитина, 4 місяці.

Ми живемо окремо, вона в передмісті, ми в моєму рідному місті, чоловік їздить до неї на вихідні і я не проти, але періодично її стає занадто багато в моєму житті.

Цього літа вона розійшлася зі своїм залицяльником і тепер перевела свою увагу на нас, почала показувати свої примхи, вимоги, поводитися з моїм чоловіком, як маленька, це й раніше траплялося, коли у неї не було ніяких стосунків. Мені навіть здається, що свекруха сприймає сина за свого чоловіка.

Вона хоче все, що з’являється у мене. Наприклад, ми купили новий пилосос, їй теж потрібно такий, минулого року ми відсвяткували мій ювілей, на гроші, які я заробила, і які мені подарували, вона сказала, що їй також потрібно відсвяткувати ювілей, за гроші сина. Чоловік подарував мені золотий набір прикрас за те, що я подарувала йому донечку, тепер вона каже, що ніхто ніколи не дарував їй золота, а те що ми подарували їй спальний гарнітур, який коштував у 2 рази дорожче, то не рахується. А найбільше дратує те, що коханий ведеться на все це.

У неї є ще дві дочки, які телефонують у свята й приїжджають не більше одного разу на місяць. Вона скинула всю відповідальність за себе на мене і мого чоловіка. Мій чоловік також молодець, завжди хоче, щоб вона була по ближче до нас.

Нещодавно запропонував продати мамин будинок і купити квартиру поверхом нижче, в одному під’їзді. Або інша ситуація: він запропонував мені піти на роботу, а щоб мама доглядала за дитиною, а ми будемо плати їй. Все начебто і нічого, але тоді ця жінка оселиться з нами на вічність.

Я припускаю, що це її ініціатива і бажання жити поруч. Моя свекруха постійно проситься залишитися з ночівлею у нас на 2-3 дні, зазвичай я не відмовляю, але якщо відмовляю, то вона сильно ображається.

Я намагалася поговорити з чоловіком, він, здається, розуміє, але разом з тим це його мати й він не хоче її засмучувати. В свою чергу я не хочу лаятися зі свекрухою або чоловіком, що робити не знаю. Ця ситуація неймовірно дратує. Загалом, моя свекруха ставиться до мене добре, вона хороша людина, але дуже нав’язлива.

You cannot copy content of this page