Цього літа свекруха розійшлася зі своїм залицяльником і тепер перевела свою увагу на нас, почала показувати свої примхи, вимоги, поводитися з моїм чоловіком, як маленька. Мені навіть здається, що вона сприймає сина за свого чоловіка

Я вдруге заміжня. Чоловік дуже прив’язаний до своєї матері. Свекруха, в принципі, не стара жінка, 50 років, розлучена, практично не працює, нещодавно звільнилася. Її єдиний дохід це те, що хлопчик початкової школи ходить до неї робити уроки, ще й ми допомагаємо їй щомісяця, це при тому, що у нас маленька дитина, 4 місяці.

Ми живемо окремо, вона в передмісті, ми в моєму рідному місті, чоловік їздить до неї на вихідні і я не проти, але періодично її стає занадто багато в моєму житті.

Цього літа вона розійшлася зі своїм залицяльником і тепер перевела свою увагу на нас, почала показувати свої примхи, вимоги, поводитися з моїм чоловіком, як маленька, це й раніше траплялося, коли у неї не було ніяких стосунків. Мені навіть здається, що свекруха сприймає сина за свого чоловіка.

Вона хоче все, що з’являється у мене. Наприклад, ми купили новий пилосос, їй теж потрібно такий, минулого року ми відсвяткували мій ювілей, на гроші, які я заробила, і які мені подарували, вона сказала, що їй також потрібно відсвяткувати ювілей, за гроші сина. Чоловік подарував мені золотий набір прикрас за те, що я подарувала йому донечку, тепер вона каже, що ніхто ніколи не дарував їй золота, а те що ми подарували їй спальний гарнітур, який коштував у 2 рази дорожче, то не рахується. А найбільше дратує те, що коханий ведеться на все це.

У неї є ще дві дочки, які телефонують у свята й приїжджають не більше одного разу на місяць. Вона скинула всю відповідальність за себе на мене і мого чоловіка. Мій чоловік також молодець, завжди хоче, щоб вона була по ближче до нас.

Нещодавно запропонував продати мамин будинок і купити квартиру поверхом нижче, в одному під’їзді. Або інша ситуація: він запропонував мені піти на роботу, а щоб мама доглядала за дитиною, а ми будемо плати їй. Все начебто і нічого, але тоді ця жінка оселиться з нами на вічність.

Я припускаю, що це її ініціатива і бажання жити поруч. Моя свекруха постійно проситься залишитися з ночівлею у нас на 2-3 дні, зазвичай я не відмовляю, але якщо відмовляю, то вона сильно ображається.

Я намагалася поговорити з чоловіком, він, здається, розуміє, але разом з тим це його мати й він не хоче її засмучувати. В свою чергу я не хочу лаятися зі свекрухою або чоловіком, що робити не знаю. Ця ситуація неймовірно дратує. Загалом, моя свекруха ставиться до мене добре, вона хороша людина, але дуже нав’язлива.