Ця на перший погляд звичайна життєва історія, але вона вселяє кожному віру в те, що не важливо скільки вам років – ви заслуговуєте бути щасливими

Простий рецепт молодості

Любов до музики звела в одному місці двох самотніх сердець. Наталія – керівник хору: гарна, весела, турботлива – відразу запала в душу Андрієві.

Він спершу сподобався їй як друг, був акуратний, спокійний, уважний. День за днем вони ставали ближчими. Вони дарували одне одному те, про що тільки мріяти могли.

Жінка ніяк не могла звикнути, до такого гарного ставлення з боку Андрія. Все життя вона тяжко працювала: для чоловіка, дітей, онуків, батьків. Кілька тижнів тому їй виповнилося шістдесять один рік, Андрій подарував їй п’ять червоних троянд. Вперше у житті Наталія отримала такий розкішний букет.

Андрій та Наталія довго не хотіли афішувати своїх стосунків, але хай тепер усі знають, вони з Наталею офіційно розписалися й стали законними чоловіком та дружиною.

Вони перейшли жити на чоловікову дачу. Будиночок і садок були дещо занедбані, проте господареві вправні руки творили дива. Насамперед він перекрив дах. Надалі найняв людей, які все решту відремонтували в будинку.

Наталія з дитинства любила квіти, то невдовзі їхній сад перетворився на справжній земний рай. Жінка та чоловік удвох полюбляти співати. Їхні сусіди кидали свої інструменти й заворожено слухали безкоштовний концерт.

Наталія та Андрій, за свідченнями знайомих, наче помолоділи: на обличчі розгладилися зморшки, стали стрункішими. До них з радістю почали їздити їхні діти з онуками, які одразу подружилися . Часто вони влаштовують сімейні посиденьки з вражаючими родинними концертами. Ця на перший погляд звичайна життєва історія, але вона вселяє кожному віру в те, що не важливо скільки вам років – ви заслуговуєте бути щасливими.

У кожному віці почуття відрізняються, мають свій відтінок та аромат. Час – найкраще показує: якщо любові не було – з роками стосунки взагалі зіпсуються. Якщо ж кохання справжнє – воно, як дороге вино, набуває нового аромату та смаку.

Фото спеціально для osoblyva.com