Ця притча про тягар Життя може змінити вас назавжди.Спробуймо сьогодні подумати про Життєвий тягар, який одночасно може бути і великою цінністю

Притча про тягар життя.Джерело:

Одна молода жінка була дуже незадоволена своїм життям: жодна справа у неї не ладилася, особисте життя ніяк не влаштовує, та й взагалі все навколо нібито було проти неї. І ось в один прекрасний день вона стала молитися Всевишньому з проханням допомогти їй поліпшити її життя.

– Адже я не заслужила всі ці напасті, – нарікала жінка. – Так допоможи мені стати щасливішою, Господи! За що ж ти так покарав мене? Всевишній, прошу тільки про одне: дай мені помінятися з ким-небудь своїми негараздами!

Читайте: Вартість Служби Божої. Не уникай піти до церкви. Варто знати Кожному!

І Господь почув молитви жінки. На наступний день по всьому місту, в якому жила жінка, почулися  слова:

– Ви повинні вкласти всі свої невдачі і нещастя в мішок і принести їх до церкви.

Чи не було меж радості жінки. Адже її молитви були почуті, і тепер вона зможе обміняти свої негаразди на чужі, легші! Вона знайшла місткий мішок, склала туди всі свої прикрощі та проблеми і вирушила до церкви.

По дорозі вона зустріла безліч людей, які тягнуть важкі мішки. Були серед них і найбагатші і успішні люди міста – їх клажа, як не дивно, була солідша всіх. Добравшись до храму, жінка виявила, що її мішок дуже малий і може зрівнятися з мішками  пари інших жінок її віку. Вона ставила мішок на ганку даху, коли голос знову зазвучав:

– А тепер кожен з вас може вибрати собі будь-який мішок.

Ніхто з городян не поспішав брати чужі мішки. Здебільшого люди розбиралися, несучи на плечах власні мішки. Тільки тепер вони були щасливі – адже своя ноша, як відомо, не тягне. Жінка ж, поспішаючи додому, тихо раділа, відчуваючи, що чужі мішки могли б бути дуже важкими, а своя ноша не тягне.

В аналізі своїх власних проблем не варто озиратися на інших хоча б тому, що ви про них нічого не знаєте. Постарайтеся впоратися зі своєю ношею, щоб не приміряючи її на сторонніх людей, адже їх печалі можуть бути набагато серйозніше ваших.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram