fbpx

У 8 років він тягав воду, рубав дрова, готував їжу і доглядав за хворою матір’ю. А ще через 8 років усі дізналися правду

Важкі умови життя не зломили маленького хлопчика. Він не тільки вижив, а й зберіг життя своїй мамі.

Він тягав воду, рубав дрова, готував їжу, доглядав за наполовину паралiзoваною матір’ю. А в цей час ніхто навіть і не здогадувався, що таке відбувається зовсім поруч. Джерело.

Історія родини Кудряшових з одного боку звичайна, а з іншого – просто неймовірна. Звичайна, тому що пuяцтво батька призвело до розлучення і інcyльту матері.

Неймовірна, тому що маленький хлопчик зміг не тільки вижити в найтяжчих умовах, але і зберегти життя своїй мамі. Він тягав воду, рубав дрова, готував їжу, доглядав за наполовину паpaлізованою матір’ю. А в цей час ніхто навіть і не здогадувався, що таке відбувається зовсім поруч.

І тільки через 8 років, коли хлопчикові виповнилося 16, історія його життя набула розголосу.

Читайте також: Сидить наша двірничка-інвaлід і плаче, хулігани малолітні роботи додали. А потім батьки одного з них привели. Так от, усім би таких батьків!

Спочатку про нього розповіли місцеві газети, а потім про дивовижну сім’ю вийшов сюжет на телебаченні. Завдяки цьому їм подарували квартиру в облаштованому будинку, а маму Владислава обстежили в лікарні і відправили на відновлення у санаторій.

Сам Влад успішно закінчив школу і тепер вчиться на зварника в місцевому технікумі.

You cannot copy content of this page