fbpx
Життя

У червні виявила нестачу в 200 євро. Подумала, дивуючись, куди я могла витратити їх.Мені нема на кого більше грішити. Окрім мого коханого з червня місяця у мене в квартирі були лише дві подруги, та й не знаходилися вони у моїй спальні, де я зберігаю гроші

Не знаю, що й думати. Мій чоловік часто у мене ночує, ми дуже близькі та плануємо весілля, сім’ю, дітей. Він непогано заробляє, але й витрачає теж багато, бо має дітей від попереднього шлюбу, оплачує комуналку і свою та колишню дружину, взагалі-то я навіть не в курсі, які суми у нього в приході-витраті.

У мій дім він іноді купує продукти, делікатеси, буває, що миє мою машину або змінює гуму, нещодавно полагодив витяжку, подарунки на день народження.

Новий рік, часто дарує квіти. Начебто по дрібниці, великих витрат не було, щодня продукти я сама купую (а з чоловіком у будинку ці витрати у мене потроїлися в порівнянні з проживанням однієї), але й не жадібний, з іншого боку.

Мріє подарувати мені нову машину на появу дитини.

Я працюю, до грошей ставлюся з повагою. Завжди любила відкладати та зберігати заощадження у валюті, тому у мене в будинку обов’язково є кошти в євро та доларах, а свої доходи та витрати я враховую у спеціальному додатку у телефоні, періодично перераховую суми заощаджень готівки у гаманці та на банківському рахунку та звіряю з цифрами у додатку.

У червні виявила нестачу в 200 євро. Подумала, дивуючись, куди я могла витратити їх.

Можу подарувати сестрі чи подрузі гроші у євро на день народження, але тут не той випадок. Внесла коригування у програмі та й все.

Сьогодні знову перерахувала гроші, бо я мала додаткові заробітки та закордонну поїздку. І знову нестача на ту саму суму 200 євро. Я впевнена, що вони просто зникли.

Мені нема на кого більше грішити. Окрім мого коханого з червня місяця у мене в квартирі були лише дві подруги, та й не знаходилися вони у моїй спальні, де я зберігаю гроші.

Мій чоловік одного разу розповів мені історію, як у дитинстві він зі своїм другом вкрав гроші з дому іншого свого друга, їх виявили, був скандал, і він потім довго не міг сидіти, бо тато його здорово покарав.

Нібито той випадок став йому навчанням на все життя і таке інше.

Тепер я навіть не знаю, як поводитися. Сказати йому, що зникли гроші?

Якщо я в нього прямо спитаю, я можу його образити, адже все одно лишається ймовірність, що це не він і я сама кудись їх подівала.

Але ж я така зануда, що не можу їх просто подіти, я б записала це.

З одного боку, суми і для мене не суттєві, щоб починати розслідування, і для нього не суттєві, щоб опуститися до крадіжки, а з іншого боку – що відбувається?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page