У літаку жінка відмовилася сидіти поруч з темношкірим чоловіком. Капітан вирішив питання по-своєму

Ця історія трапилася на рейсі компанії Britist Airways з Йоганнесбурга (ПАР) до Лондона.
Жінка, на вигляд близько п’ятдесяти років, сидить поруч з ткмношкірим чоловіком. Неозброєним оком видно, що її це дратує, і в підсумку, не в змозі більше терпіти цю муку, вона викликає стюардесу. Джерело.

– Щось не так, мадам? – запитує стюардеса.

– Як, хіба ви не бачите самі? – дивується жінка. – Ви посадили мене поруч з темноношкірим. Я абсолютно не можу терпіти жодної секунди поруч з цих дикуном. Дайте мені інше місце!

– Заспокойтеся, будь ласка, – говорить стюардеса, – Майже всі місця на цьому рейсі зайняті, але я подивлюся, що можна зробити.

Після цього вона йде і, повернувшись через кілька хвилин, каже пані:

– Мадам, як я і передбачала, в економкласі вільних місць немає. Я також говорила з капітаном, і в бізнес-класі місць також немає. Проте, у нас є одне вільне місце в першому класі.

І ще до того, як дама встигає сказати хоч одне слово, стюардеса продовжує:

Читайте також: Чоловік попросив у мудреця працьовиту дружину-красуню, а потім так зрадів розповнілій, що ледь сльози стримав

– Строго кажучи, це абсолютно суперечить правилам нашої авіакомпанії – пересаджувати людей з економкласу в перший. Однак, з огляду на ситуацію, капітан вважає, що це було б занадто скандально змушувати людину перебувати поруч з такою неприємною особистістю, – і, звертаючись до темношкірого пасажира, стюардеса додає:

– Так що, сер, якщо бажаєте, візьміть ваш багаж і я проводжу вас до вашого крісла в першому класі.

Кажуть, що всі пасажири, які спостерігали цю сцену, встали з місць і зааплодували.