У свої 37 брат зустрів Аллу. – Вона навіть в ресторані сама за себе платить! – із захопленням відгукувався Віталик про 25-річній обраницю. Самостійною Аллою виявилася Аллочка, моя майстриня з манікюру. Жінка, яка крім як пиляти чужі нігті, нічого не вміє

Мій брат – досить забезпечена людина. На відміну від мене. Немає у мене підприємницької жилки. Один час я навіть працювала директором в автосалоні Віталика, але не зрослося – не моє це. У брата завжди були проблеми з жінками. Проблеми були не з кількістю, а з якістю. Більшості – тільки гроші і подавай.

У свої 37 брат зустрів Аллу. – Вона навіть в ресторані сама за себе платить! – із захопленням відгукувався Віталик про 25-річній Аллу. – На таксі не просить, заміж не хоче, не дзвонить триста разів на день. Від подарунків відмовляється, гроші не бере. Каже, що головне – яка я людина, а гроші – вона і сама заробить. Я вас познайомлю!

І їжаку зрозуміло, що Алла – та ж мисливиця за грошима, тільки хитра. Сама вона заробить, як же. Знайомство відбулося. Самостійною Аллою виявилася Аллочка, моя майстриня з манікюру. Жінка, яка крім як пиляти чужі нігті, нічого не вміє. Я відразу почала згадувати наші розмови. Я сама розповідала їй про свою сім’ю. Ділилася побоюваннями, що брат кого-небудь зустріне і перестане мені допомагати. Мимохідь, розкривала їй якісь подробиці життя Віталика – зі сміхом описувала його невдалі побачення. Одній, на ранок після першого побачення, шубу захотілося. Другій – машину. Третя в РАЦС потягла. Четверту Віталік впіймав на крадіжці готівки з його барсетки. І так далі.

Ця хитренька Аллочка все мотала на вус. А потім «випадково» познайомилася з Віталіком в надії на сите життя. «Ах, гроші не головне, плачу сама за себе!» – і брат поплив. Перед тим, як піти з вечері знайомства, Аллочка мені шепнула: – Дякую за наводку!

На весілля я не пішла – прикинулася хворою. Але брат мені подзвонив і сказав, що вони купують спільне житло, навпіл скидаються. Звідки у манікюрниці кілька десятків тисяч доларів на квартиру в центрі міста? Пояснювати Віталику, що одружився він на жадібній до грошей жінці, було безглуздо. Він бачив зовсім іншу картину: – Вона сама купує продукти і платить за квартиру. Машину прийняла після довгих умовлянь. А ще ми хочемо дитину! Я щасливий!

Я навіть подумки захопилася – вона змусила мого брата вмовляти її взяти авто в подарунок! Я продовжувала ходити в той салон, де раніше працювала Аллочка. Саме там я дізналася, що звільнялися вона з обіцянками – мовляв, скоро викупить його і повернеться повноправною господинею. Я зважилася на чергову розмову з Віталиком. Розповіла йому про наше з Аллою знайомство, про те, що знала про неї: батьки в глухій провінції, грошей немає, наймана квартира до шлюбу. Розповіла про її звільнення з салону, її слова на рахунок повернуся господинею. Задала братові питання – звідки у неї гроші на квартиру?

Брат задумався. І найняв людину стежити за дружиною. Розкрилося багато цікавого. Коханець Аллочки продав свою квартиру, щоб вона могла козирнути рівним внеском в житлоплощу перед моїм братом. Але треба віддати їй належне – вона відразу кинула того невдаху. Хоча обіцяла все повернути, посмикуючи багатого чоловіка. Для того, щоб оплачувати рахунки і продукти, Аллочка робила «педикюр» клієнтам-чоловікам, приймаючи їх в своїй старій орендованій квартирі.

Брат подав на розлучення. Їх шлюб не протримався й півроку. Сподіваюся, Аллочка повернулася в свій салон. Але я туди більше не піду – знайшла іншого майстра, чоловіка. Він, мовляв, точно в мою сім’ю не полізе.

Фото ілюстративне з вільних джерел