fbpx

У Валерії всередині похололо: в чоловіка є “інша”, він планує залишити сімʼю й піти до неї. Наступного дня поділилася цією думкою з подругою. Та порадила піти до якоїсь жіночки. Для жінки настали непрості дні

Вітаю, любі. Запрошую до прочитання статті.

Валерія була щаслива. Та чи багато потрібно жінці для щастя? Чоловік подарував троянди, це улюблені її квіти, а ще й кремового кольору, вона їх обожнює.

А в голові промайнуло: все-таки кохає її Артур. Чоловік постійно дбає про сім’ю. Хоча діти вже дорослі, одружені, мають своїх дітей, постійно піклується про них. А дванадцять років тому вона сама, власними руками мало не зруйнувала своє щастя. Все почалося з дрібниці.

Валерія випадково дізналася від подруги, яка працювала на фірмі, де робив Артур, що чоловікові ще декілька місяців тому підвищили зарплату.

Здивувалася, бо чоловік приносив стільки ж, скільки й раніше, й нічого не говорив про підвищення.

Почала спостерігати за чоловіком і побачила те, чого не помічала раніше. Все частіше Артур затримувався на роботі, а у вихідні щоразу кудись ішов.

У Валерії всередині похололо: в чоловіка є “любка”, він планує залишити сімʼю й піти до неї. Наступного дня поділилася цією думкою з подругою. Та порадила піти до жіночки, яка нібито знає майбутнє.

Для жінки настали непрості дні. Не могла їсти, спати, боялася йти до когось, адже знала: якщо дізнається чоловік, то скандалу не минути.

Врешті наважилась. Узяла фотографію Артура, гроші і пішла все таки до тієї жіночки, яку їй порадила подруга. Стара жінка зустріла її на порозі, оглянула з ніг до голови. Від її погляду стало Валерії не по собі.

Та сказала Валерії, що її чекає розлука з чоловіком. Що він має іншу жінку, молоду, гарну та при грошах. А на саму жінку чекають випробування, однак заспокоїла сказавши: “Не хвилюйся, все переживеш”.

Додому Валерія повернулася збайдужіла до всього. Розлучення, інша жінка, яка з’явилася в Артура, більше не хвилювали, їй усе стало байдуже.

Увечері, повернувшись із роботи, чоловік був здивований тим, що дружина не приготувала вечері. Коли запитав про це, Валерія вже не витримала: ” Що, їсти захотів? А “вона” не нагодувала? – і почала ридати.

Артур розгубився, він не розумів, з чого це все Валерія взяла? Їхня розмова була довгою: то переходила у сварку, то стихала, коли чоловік та дружина заспокоювали одне одного.

Нарешті вони порозумілися. І Артур вже змушений був відкрити свою таємницю. Він нагадав Валерії про її мрію: мати власне авто. Він знайшов новий, проте надто дорогий. Тому й приховав той факт, що збільшили зарплату, працював у вихідні. І вже за декілька тижнів мав назбирати потрібну суму і купити.

Валерії стало ніяково: чоловік старався, готував для неї несподіванку, а вона…така сяка. Пара порозумілися та  домовилися, що: більше ніяких таємниць.

Минуло багато часу, кожен намагався не згадувати про події, які мало не призвели до розлучення.

А в сім’ї Валерії й Артура відбулися значні зміни: обоє стали уважнішими одне до одного, почали приділяти одне одному більше часу.

А от несподіванки ці всі залишилися тільки приємні. Такі, як кремові троянди, подаровані з справжньою любов’ю.

Дорогі читачки, а у вас були такі ситуації життєві, коли ви зверталися до таких “спеціалістів”?

Хто має бажання, щоб ми опублікували Вашу історію на сайт Osoblyva.com, пишіть нам на електронну адресу [email protected]

Автор: Ваша, Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page