fbpx
Без рубрики,  Життя

Уже в кріслі літака я вирішила повідомити коханому, що встигла і все добре. Яке ж було моє здивування, коли усвідомила, що схопила помилково його телефон. І все було добре, доки ввечері не надійшло смс від якоїсь Аліни

З чоловіком разом ми вже шість років. Варто сказати, що між нами не тільки любов, а й розуміння. Принаймні, мені так здається.

Познайомилися ми на конференції. Я виступала з доповіддю, яка його дуже зацікавила. Приємно, коли кохана людина пишається твоїми успіхами. Мені ніколи б не підійшов партнер, який вважає, що місце жінки на кухні. Заробляємо ми приблизно однаково і досить добре. Поміняли машини. Ось зараз добудовуємо великий будинок. Думаю, що в найближчому майбутньому подумаємо про дитину і підберемо гідну няню і вихователя, які будуть нам допомагати.

Але, є у мене один великий мінус. Коли я поспішаю, то стаю дуже розсіяною і можу допускати грубі помилки. Тому завжди прокидаюся заздалегідь і роблю все дуже грунтовно.

Якраз про такий форс-мажор і хочу розповісти. Мій безпосередній начальник потрапив у Аварію. Подзвонив, що я повинна терміново замінити його і виїхати у відрядження. Поки він онлайн екстрено купував мені квитки, я збиралася. Необхідно було завантажити на ноутбук купу документів, зібрати сумку.

Невеликий відступ. На річницю весілля ми з чоловіком купили однакові телефони і поставили на них однакові паролі – дату нашого одруження. Зазвичай я кладу свій телефон в передпокої, а чоловік не розлучається з ним навіть в будинку.

Вибігаючи на рейс і боячись потрапити в затори, я машинально сунула телефон, який лежав на моєму звичному місці, собі в сумку, поцілувала чоловіка (справа була у вихідний) і пішла.

За телефон згадала, коли сіла в крісло літака. Вирішила повідомити коханому, що я встигла і все добре. Яке ж було моє здивування, коли усвідомила, що схопила помилково апарат чоловіка.

Робити було нічого. Щоб не залишитися без зв’язку і не пропустити важливі дзвінки, довелося домовитися з ним про дублювання інформації. Перекидали одне одному важливі контакти, пояснювали що трапилося, просили людей передзвонити на інший номер.

Все було добре. Але, ось чоловікові надійшов дзвінок від якоїсь Аліси. Коли я відповіла, відповіді не було, тиша і зв’язок був перерваний. Через деякий час знову пролунав дзвінок від цього абонента. Припускаючи, що людина просто вирішила, що не туди потрапляє, одразу представилась і пояснила ситуацію. Але, у відповідь – знову тиша. Думати про це в той момент мені було ніколи. Але, ввечері мене чекав неприємний сюрприз. Від Аліси прийшло смс: «Між нами все скінчено!»

Мене просто пройняв холодний піт. Звичайно, я не дурна людина, і припускаю, що з цією дівчиною у чоловіка була якась інтрижка. Першим моїм поривом було відправити повідомлення чоловіку. Але, я сиділа на діловій вечері з нашими потенційними партнерами, голова була забита зовсім іншою інформацією. Ось так я замість «відправити» натиснула «видалити». А коли зрозуміла помилку, було пізно.

Переговори минули чудово, навіть краще, ніж очікували. Мій бос постійно телефонує і дякує мені. Але, моя дорога назад затьмарена думками про цю саму Алісу. І найголовніше – я не знаю, що робити. Влаштовувати скандал і закочувати істерики я просто не вмію. Мій характер зовсім інший. І мені швидше властиво робити конкретні дії, а не заглиблюватися в довгі розмови. А які кроки зараз готова зробити?

Припустимо, дана панянка – коханка чоловіка. Що буде далі, якщо пред’явити йому звинувачення в зраді? Перший варіант – визнає цей факт і вибачиться. Що це вирішить? Чи стане мені легше? Глибоко сумніваюся. Адюльтер все одно залишиться адюльтером, а я – обдуреною дружиною.

Другий варіант – він взагалі вирішить зі мною розлучитися. Для мене це – вкрай невигідно. Чесно кажучи, немає бажання зв’язуватися з розділом майна, витрачати час і гроші на суди і адвокатів. Навіть якщо він вирішить залишити мені будинок, будівництвом і ремонтом в основному займалася не я. Тому, доробити все це буде проблематично. Та й про перспективу народити малюка на найближчий час доведеться забути.

Крім того, я вже звикла до свого життя. Мені подобається та свобода, яку мені надає чоловік. Знайти чоловіка, який би радів моїм кар’єрним злетами буде не легко. Адже у мене були спроби і раніше влаштувати особисте життя.

Навіть не знаю, що робити. Можливо, краще взагалі не піднімати це питання?

Фото ілюстративне – PressFoto

You cannot copy content of this page