fbpx

В чому таємниця жінок, яких кохають – сумна правда

Давайте обговоримо загадковий тип жінок: «жінки, яких люблять».

З одного боку, здається, що такого типу немає: кожен закохується в того, хто особисто йому потрібен. З іншого боку, помітно, що такий тип все-таки є: є жінки, в яких закохуються легко і часто, причому і ті чоловіки, в яких без відповіді закохані інші жінки.

Блага в цьому світі, в тому числі і такі блага як любов, розподілені нерівномірно (пропорційно здібностям). Тому деяких жінок люблять відразу кілька чоловіків, а інших – ніхто.

Причому іноді виходить так, що перших жінок чоловіки, навіть не люблячи, мають на увазі за зразок і шукають щось подібне, тому на других жінках їх увагу довго не зупиняється. Тобто «жінки, яких люблять» псують карти іншим жінкам і перетворюють багатьох з них в «жінок на один раз» ну або «кілька разів».

Давайте ж розглянемо цих стeрв розумниць, які, між іншим, частіше за все не розумні і не красивіші своїх менш щасливих товаришок.

Чоловіки, яких питаєш про таких особливих жінок, говорять щось на кшталт «з нею поруч добре», «до неї тягне» або навіть «у неї така енергетика» (це чоловіки непсихологи, психологи починають будувати теорії).

Деякі, звичайно, говорять «вона розумніша інших» або «вона красивіша», але це найчастіше суб’єктивне спотворення, оскільки завжди є об’єктивно розумнішими і красивішими, на яких, тим не менше, уваги не звернули.

Загалом, кажучи про привабливість жінок (та й чоловіків теж), ми стикаємося з феноменом такої собі «чарівності», немов такі люди створюють навколо себе поле, в якому хочеться затриматися, в яке хочеться повернутися, з якого важко піти.

Умовно можна припустити, що «жінки на один раз» мають діряве або брудне поле, а «жінки, яких люблять» мають щільне і чисте поле, в якому хочеться перебувати.

Однак, якщо ми вводимо такі слизькі поняття як «чисте і брудне поля», ми повинні дуже добре розуміти, що поле залежить не від якихось абстрактних потойбічних речей, а від подій минулого-теперішнього-майбутнього. Саме план подій визначає стан поля, а більш нічого. І не просто подій, а їх інтерпретацій, які закарбувалися в полі.

Уявіть собі бджолиний вулик або мурашник. Це складні організації, де поведінка кожного члена залежить від всіх інших. Бджоли і мурахи передають один одному різні сигнали, що робити, як бути, чим займатися, від чого рятуватися, що добувати.

Людський соціум, більш хаотичний і розрізнений на перший погляд (це не дивно, адже люди не тільки зграя, а й індивіди), теж підпорядкований законам передачі сигналів.

Те, що окультисти називають «аурою» і «енергетикою» – в основному складається з передачі емоційного стану від людини до людини, щоб люди могли краще орієнтуватися в своєму соціумі і вибирати продуктивні зв’язки.

Крім розуму (коли ми щось свідомо аналізуємо) нами керують ще дуже багато інших функцій нашого розуму (психологи їх називають несвідомим, то емоційним інтелектом, то ще якось) і вони мають куди більше значення, оскільки розум, наприклад, не може викликати в нас бажання, хоча може його зменшити (якщо ми розсудимо, що воно небезпечне, наприклад).

Тобто ось це все «тяжіння» і «потяг» до людини – це здебільшого упізнання його емоційного стану – емоційного капіталу.

Несвідомі шари психіки хочуть швидко зорієнтувати людину, з ким поруч знаходитися вигідніше, хто дасть задоволення, комфорт, престиж або безпеку, а хто ні, хто подобається іншим членам зграї, а хто не подобається, хто принесе бонуси, хто що відійме.

Саме тому розподіл симпатії так нерівномірно: ті, кому симпатії дістається трохи більше, стають ще більш привабливими, магнетичними. «Гроші до грошей». Чим більше подобається жінка чоловікам (і чоловік жінкам, і просто людина людям) тим більше зростає її привабливість, воно ж чарівність, воно ж магнетизм.

Цей секрет звучить скупо, сумно і суворо, але суть полягає саме в цьому. Магнетизм (привабливість іншими словами) накопичується в процесі вдалого любoвного досвіду і знижується в процесі невдалого. На жаль.

Для початку накопичення вдалого досвіду необхідна, звичайно, якась більш-менш рівноважна і гармонійна структура (зовнішність-характер-статус) але її недостатньо, головне – досвід.

Саме досвід формує тe найзагадковіше поле, дозволяє людині так відчувати себе і такі емоції передавати іншим людям, що багатьом людям хочеться бути ближче, думати про нього, тягнутися до нього, одним словом – любити.

До таких людей багато як би «липнуть», а якщо у людей, навпаки, сильна недостача (різниця між бажаним і дійсним) – липнуть вони, а якщо фрустрація (коли дійсного мало, але і бажаного вже теж немає) то вони просто закриті, вже не липнуть.

 

Читайте також: Чому у всесвіті лише три знаки Задіаку вміють кохати як ніхто інший

Джерело.

You cannot copy content of this page