fbpx

В Дмитра з’явилася інша, а Дарина виїхала за кордон. Їй хотілося подалі втекти від себе, від чоловіка, та від долі. І їй це майже вдалося. Якщо б не одне, але

Дарина щодня спостерігає, як Дмитро бере дітей в машину і везе до школи. Як його дружина махає їм із вікна та посилає чоловікові повітряні поцілунки. У жінки немає сім’ї. Колись вона мріяла бути щасливою з ним, стати матір’ю його дітей але не склалося.

В Дмитра з’явилася інша, а Дарина виїхала за кордон. Їй хотілося подалі втекти від себе, від чоловіка, та від долі. І їй це майже вдалося принаймні вона починала забувати Дмитра. Часу для переживань і думок не було.

Та коли настав час повертатися додому, думки та спогади наче самі прийшли та нагадали про себе. Дарина придбала квартиру в рідному місті, то ще недалеко від колишнього житла, і від Дмитра.

Ні не спеціально, щоб бути ближчою до чоловіка. Просто там жили Її батьки, друзі, там вона народилася та виросла. Але оскільки містечко маленьке, то так склалося, що вони тепер з Дмитром мешкають у будинках навпроти. Вечора дивиться у вікна коханого. Бачить як вони у кухні вечеряють.

Головне бачить здалеку силует Дмитра. Вона вже зрозуміла що він тепер носить костюми і краватки.

А згадую, як він колись любив джинси і шкіряну куртку. А ще згадує як він її любив, але через молоді роки та юнацький максималізм вони розійшлись.

Дарина радіє за коханого що в нього все добре. Однак не знає як їй самій дальше жити. Вона має все житло, роботу, гроші. Та й чоловіки самі заглядаються на неї.

Але ноги жінку весь час приводять до того самого вікна, з якого вона спостерігає за коханим Дмитром. Дарина все ж мріє, вона зможе вийти зі свого під’їзду і радо привітатися з Дмитром.

А сама буде посилати поцілунки вже своєму чоловікові. І дивитиметься як він разом з їхніми дітьми сідатимуть в машину. Вечорами вони також будуть цією сім’єю сидіти на кухні і вечеряти.

А визиратиме вона у те вікно, хіба що буде для того щоб подивитися, яка на вулиці погода.

Як вам історія, любі наші читачі?

Автор: Галина Червона

You cannot copy content of this page