fbpx
Життя

В Італії знайшла непогану роботу. Зарплата 1000 євро це були для мене дуже великі гроші. Я вирішила спочатку не відправляти нічого в Україну поки не назбираю пристойну суму, 5 років минуло назбирала як на мене гарну суму і приїхала в Україну. Прийшла до дочки, перенесла гроші і я була настільки здивована, що мені сказала дочка, що чуть не розплакалась

Читала тут багато історій. Хочу з вами поділитись своєю. Вона не схожа на історії які тут прочитала.

Розкажу все спочатку.

На той час мені було 47 років. Була сім’я , чоловік з яким були дуже погані стосунки, всі ці роки не знаю чого терпіла, напевне через дочку.

Та коли дочці виповнилось 20 років і  вона вирішила вийти заміж.

Я також вирішила поміняти своє життя кардинально. З чоловіком розвелася. Дочці зробила весілля правда невелике. тому що грошей у нас не було.

Я ж у свою чергу вирішила поїхати в Італію на заробітки. Задумала собі, що от зароблю гроші і допоможу своїй дочці. Так і зробила.

В Італії знайшла непогану роботу. Зарплата 1000 євро це були для мене дуже великі гроші. Я вирішила спочатку не відправляти нічого в Україну поки не назбираю пристойну суму, 5 років минуло назбирала як на мене пристойну суму і приїхала в Україну.

Прийшла до дочки перенесла гроші і я була настільки здивована, що мені сказала дочка, що чуть не розплакалась.

А вона сказала, що мамо мені не потрібні твої гроші.

Як не потрібні?

Я ж їх для тебе заробляла.

Читайте також: Моя сестра, Віка зі своїм чоловіком приїхала на ювілей до матері. Хотила повідомити її, що та незабаром стане бабусею. Та мама перша здивувала дочку новиною про те, що виходить заміж

Дочка у відповідь засміялась, сказавши що ми з чоловіком і так добре справляємось і непогано заробляємо.

А гроші потрібно вкласти так, щоб я на старості літ мала куди повернутись і де дожити життя.

Зять з дочкою порадили купити квартиру, а поки мене немає, пустити туди людей, а гроші відкладати, як то кажуть на мою старість.

Я настільки гордилась в той момент, що змогла виховати таку розумну дочку, що словами вам не передати.

Я так і зробила як сказали мені діти. Поїхала знову в Італію сиджу і думаю, от тепер зароблю грошей приїду, допоможу їм щоб їм було легше…

Я дякую Богу що в в мене така донечка та зять.

Автор: Оксана

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page