fbpx

В молодості вихвалялася походеньками своїми, а в старості падала на коліна і щиро молилася та просила Всевишнього, щоб її сина не карав за її гріхи молодості. Життя відкрило таки правду

Часто ми припускаємось помилок, вчиняємо неправильно, а коли вже нічого неможливо виправити починаємо сильно жаліти та каятись. Однак вже пізно, наслідки можуть бути неминучі, однак все в наших силах виправити.

Так і чинила сусідка Оксана, жила тільки для себе і як кажуть одним днем. Не задумувалась про свої вчинки, а тим більше про те, чи можуть бути і наслідки. Вона мала хорошого та доброго чоловіка. Однак жити з ним мирно та спокійно не могла.

Весь час шукала собі інших чоловіків, яких у неї було багацько, напевне воно й сама не рахувала. Ба більше ще й на роботі, перед жінками колегами вихвалялися.

До того ж Оксана полюбляла ще оковиту. Вона покращувала настрій і робила веселіше спілкування із іншими чоловіками. Жінка на жаль не усвідомлювала, що “біленька” скаламутить життя не тільки їй, а й її синові.

Мала Оксана на диво одного єдиного сина, хоча скільки б могла мати дітей то не відомо. Прийшов час, син виріс та одружився. Вже сама Оксана стала свекрухою і мала онука. А невдовзі жінка стала ще й помічати за невісткою дивну поведінку, але таку знайому самій Оксані.

Вона й зрозуміла що та зраджує її синові. Та на жаль вона не знає як зарадити цьому. І почала на роботі розповідати та жалітися на неї. Однак сама забула, як ще недавно, розповідала та вихвалялася своїми власними походеньками. Хто намагався її привести до совісті відразу ставали для неї ворогами.

Аж тепер нарешті Оксана відчула той самий біль та безпомічність перед сином, як і колись її свекруха перед своїм сином, чоловіком жінки. І вперше в житті Оксана зрозуміла, що своїми вчинками вона зруйнували життя єдиного сина.

Бо ж її єдиний син не знаючи як налагодити життя з дружиною, почав з того всього часто заглядати до чарки.

Вона впала на коліна і почала щиро молитися та просити Всевишнього, щоб її сина не карав за її гріхи молодості. І пройшов час, невістка і справді заспокоїлась і стала хорошою вірною дружиною та матір’ю дітей.

А Оксана так і не перестала молитись та дякувати Богові за ласку та милосердя.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page