В один з днів я відпросилася з роботи і прийшла додому в обід, а там мій Костик – прекрасний чоловік і батько – сидить лику не в’яже, на руках у нього якась дівчина, а поряд мати

Познайомилися ми з Костею в клубі зовсім ще молоді. Нам тоді було всього по 19 років. Костя красиво залицявся до мене. Був дуже ввічливим і уважним чоловіком.

Минуло 1,5 року і ми одружилися. У нас народилася чудова донечка Ксенія. Костя в ній душі не чув. Навіть купати її не довіряв мені. Дивитися на Костю було одне задоволення. як він спілкується з донечкою. Вся ця казка тривала рівно до того моменту поки не приїхала свекруха, Галина Іванівна. Джерело

Ніби як погостювати приїхала на тиждень, так і залишилася у нас жити. Моє життя після її приїзду перетворилося на пекло.

Всі її колючі висловлювання я терпіла та й уваги особливого їм не надавала в силу віку людини. А ось те, що вона щовечора чарку потягувала я не могла терпіти і мовчати.
Я була категорично проти цього. На той момент коли до нас приїхала Галина Іванівна, Ксюші вже було 4 роки. Я була проти щоб моя дочка бачила ці пляшки на столі і запах сигарет в квартирі.

Спочатку мене Костя підтримував в усьому цьому і навіть намагався якось натякнути своїй мамі. Потім просто мовчав. Знаєте було таке враження ніби Галина Іванівна спеціально не хоче чути все що їй кажуть.

Я так подумала, раз свекруха у нас живе, що я то сидіти вдома буду, вийду на роботу. Працювала я економістом і в періоди звітності доводилося затримуватися на роботі години на 2.

Все ніби було нормально, а потім я стала помічати цей душок і від Кості. Він став мене звинувачувати у зрадах, яких і в помині не було. Кілька разів я йому висловила, що мені це взагалі не подобається. Чоловік мене ніби як зрозумів і навіть пообіцяв, що такого більше не повториться.

Приблизно через тиждень ситуація повторилася, тільки Костя уже ледь тримався на ногах. Я посварилася з ним, а свекруха йому сказала:

– Не переживай синок нікуди вона не дінеться ……. пробачить.

Він пішов з нею на кухню і далі продовжили.

В один з днів я відпросилася з роботи і прийшла додому в обід, а там мій Костик – прекрасний чоловік і батько – сидить лику не в’яже, а на руках у нього якась дівчина і погладжує його по голові.

Я почала лаятися.

Свекруха кинулася на мене зі словами: А ну-ка писок зтули! Ти мого сина взагалі під каблук загнала …. З мужика в ганчірку перетворила … Вдарила мене по обличчю і Костя навіть нічого не зробив.

Раптом входить Ксенія і плаче. Вона гуляла на вулиці, впала і добряче зачіпила коліно. Я витерла сльози, щоб вона не бачила нічого і підійшла до дочки. Обняла її і сказала: Ну не плач моя маленька … Коліно заживе, а колготочкі нові купимо ще красивіші.

Раптом Костя різко встає з-за столу і підходить до дочки. Хапає її за волосся і кричить: Ти що акуратніше не можеш грати … як свиня вся брудна прийшла.

Ксенія налякалася і почала сильно плакати, що розлютило Костю ще більше. Він дав їй по попі і повів до кімнати. Я захищала свою дочку як могла. Костику не сподобалося це і він підняв на мене руку: Ти взагалі не лізь …. Вихованням не займаєшся, дочка взагалі розпустилася …

Раптом голос свекрухи з кухні:

– Бий її синок, а то виросте як її мати … .. нероба … .. На шиї чоловіка сидить ще і умови всякі ставить!

– Галино Іванівно, як ви можете таке говорити, це ж ваша внучка.

Читайте також: Одного разу він зателефонував дружині і прямо запитав: «У тебе хтось є?». Вона відповіла ствердно. У той же день він дізнався, що у Даші вже півроку роман з Женею, рідним братом нареченої його брата. А потім було два скандали і три весілля

– Моя вона чи ні, це ще питання … ..

Ксенія наплакалась в той вечір і рано лягла спати. Я сиділа біля її ліжка тримала її за ручку, плакала і не розуміла, що відбувається навколо мене. Мені здавалося, що я в якомусь дуже поганому сні. Куди подівся мій Костя? Мій турботливий чоловік і батько?

Вранці поки чоловік і свекруха спали я зібрала дочку і в прямому сенсі просто утікла з дому. Я поїхала в інше місто до своїх батьків. Подала на розлучення. Ми живемо з донечкою вдвох.
Костя намагався вимолити у мене вибачення, але нічого не вийшло.

Єдине що для мене залишилося зовсім незрозумілим, як мій чоловік з яким я стільки прожила, міг раптом так різко зміниться?