fbpx

Вадим тримав в руках свого малесенького синочка і не розумів, як йому дальше жити. Йому щойно повідомили, що його коханої дружини не стало

Вадим стояв посеред коридору та тримав в руках свого малесенького синочка та не розумів, як йому дальше жити. Адже йому щойно повідомили що його коханої дружини не стало. Земля наче пішла в чоловіка з-під ніг, тільки маленький згорточок в руках не давав чоловікові впасти.

Та дякувати Богу за допомогою своєї матері Вадим мало-помалу ростив та виховував сина. В цьому будинку де жив Вадим жила також моя подруга Рита.

Вона мені й розповіла, цю цікаву історію. Одного дня, коли вона поверталася додому, піднімаючись по сходах, бо ліфт був зламаний, вона побачила малого хлопчика який своїми рученятами грюкав у двері та говорив:” Мамо ти тут, відчини?”.

Рита зупинилася, вона знала що в тій квартирі ніхто уже не жив, але чому хлопчик там стоїть і кличе маму, жінка не розуміла. Рита підійшла до хлопчика, то сказала йому про те що там нікого нема. Потім почала розпитувати, де його батько і що він тут сам робить.

Олежик так звали хлопчика, моїй подрузі, що їм з татом дуже потрібна мати, щоб у їхньому домі знову було все гаразд. Рита розгубилася, вона не розуміла чи може допомогти цьому маленькому хлопчику, адже у самої дітей ще не було вона й не знала, що робити.

Раптом задзвонив у Рити телефон, і поки вона розмовляла, то хлопчик кудись зник. Цілий вечір хлопчик не виходив Риті з голови. Вона вирішила дізнатися, де живе цей малий хлопчик, у якійсь із сусідніх квартир тільки в якій? Наступного дня, вона пішла до старенької жінки, яка вже в цьому будинку давно жила щоб в неї розпитатися та щось дізнатися.

І дізналася, що у цій квартирі, в яку грюкав хлопчик, справді ніхто не живе. Однак, там колись жила сім’я, та після того як дружини не стало, чоловік разом з сином переїхали в інше місце. І старенька жінка дала адрес Риті та сказала, якщо наступного разу цей хлопчик прийде і буде стукати у двері, щоб вона взяла його і відвела по тому адресу.

Згодом історія почала забуватись подрузі. Вона дальше жила працювала, поверталася додому. Та одного разу повертаючись додому Рита знову побачила Олежика. Вона підійшла до нього, та сказала що він пішов з нею, вона переодягнеться і відвезе його додому. Та поки жінка одягалася, то хлопчик заснув у неї на дивані у вітальні. Рита спіймала себе на думці, що її цей хлопчик почав ставати якимось близьким. Адже в неї самої не було дітей, вірніше не могло бути.

Через це від неї пішов чоловік, до іншої, а а подруга так жила сама вже вісім років в орендованій квартирі. Поки жінка милувалася хлопчиком, який солодко спав у двері раптом хтось постукав.

Рита підійшла та відчинила, і від подиву аж заклякла. То був її колишній чоловік Вадим. Вона його спитала, що він тут робить, а той відповів що прийшов забрати свого сина. Жінка зовсім не очікувала побачити на порозі своєї квартири колишнього чоловіка. Життя нам деколи підкидає такі сюрпризи, які міняють наші життя.

Вадим все розповів в Риті та попросив її що якщо наступного разу Олежик прийде знову і буде стукати у двері, щоб вона йому подзвонила та залишив свій номер телефону.

Так моя подруга та її колишній чоловік стали знову спілкуватися а по вихідних ходити втрьох у парк, кафе чи кіно. Олежик дуже прив’язався до Рити. Одного такого разу коли вони гуляли, то Вадим запропонував Риті переїхати до них жити. Він взяв жінку за руки та сказав, що вона дуже потрібна Олежику і йому також та попросив пробачення. Так вони уже живуть у чотирьох, хлопчик захотів собаку.

Повороти долі бувають дуже різкими однак, не даремно говорять, що все що не робиться, то робиться на краще. А ваша яка думка любить читачі, пишіть нам діліться своїми враженнями: [email protected]

Ваша, Галина Червона.

You cannot copy content of this page