fbpx

Валя пішла з останніх двох пар, купила суші і вирішила зробити сюрприз коханому. Подзвонила в двері його квартири, довго ніхто не відкривав. Нарешті двері відчинилися. На порозі стояв пошарпаний Діма, а за його спиною була одна з її однокурсниць. Весілля відмінили

Валя зі школи дружила з Дмитром. Сосунки у них розвивалися і все йшло до весілля, але якось Валя вирішила зробити коханому подарунок. Вона пішла з останніх двох пар, купила суші і вирішила провідати свого кавалера.

Подзвонила в двері його квартири, довго ніхто не відкривав. Нарешті двері відчинилися. На порозі стояв пошарпаний Діма, а за його спиною була одна з її однокурсниць не зовсім одягнута. Цей випадок просто вибив землю з-під ніг.

Вона пішла від Діми і впала у важку депресію. Хлопець намагався якось виправдатися, але дівчина не давала йому шансів. Пара повністю розійшлася …

Роки йшли, а пам’ять про Діму не зникала.Валя жила мріями про того, від якого відмовилася. Діма ж тим часом одружився. Життя у нього протікало в сімейному стилі. Пара хотіла дітей, але на жаль, у них цього не виходило. Валя була самотня.

В один момент вона зустріла чоловіка в поважному віці. Його звали Артем. Він дуже нагадував Валі за поведінкою Діму. З Артемом Валя зустрічалася майже рік, але весілля так і не зіграли. Артем сильно захворів і згодом сам запропонував Валі розлучитися.

У Дмитра сімейне життя також дало тріщину. Дружина хлопця сходила на дівич-вечір до однієї зі своїх подруг, результатом чого стала її зрада з одним із замовлених. В результаті, сім’я розпалася. Діма сам подав на розлучення.

Далі хлопець жив один і нікого не шукав. Це тривало до того моменту, поки він і Валя несподівано не зустрілися. Це сталося абсолютно випадково. Обоє опинилися в театрі на одній з вистав. В антракті вони і перетнулися. Пара зовні помітно подорослішала, але це не завадило спалахнути почуттям практично моментально. Вони, поспілкувавшись і розповівши про життя і свої проблеми, зрозуміли, що в їхній долі вони самі є головними героями.

За рік пара одружилася, ще через рік у них народилася дочка, яку вони люблять найбільше в цьому світі. До цього дня я нерідко заходжу до своєї подруги і бачу наскільки міцна їхня сім’я. Часом потрібно багато чого пережити, щоб зрозуміти, хто насправді та людина, з якою ти будеш разом все життя!

фото ілюстративне – Freepik

You cannot copy content of this page