fbpx

Весь жіночий колектив “заварив кашу”, що їхня залізна леді, так її називали, нарешті закохалася “втріскалась”. І як тепер бути?

Владислава працювала головним менеджером в одній великій фірмі. Забезпечена та ще й красива, її всі чоловіки проводжали поглядом. Та напевно занадто високу планку поставила для себе жінка у виборі партнера для життя, не давала ніякого шансу ні одному із претендентів. Так вона була дуже вимоглива і до себе і до інших.

Одного дня до них на фірму прийшов Святослав. Чоловік був дещо неогрядної статури, і трішки кумедний.
Якось зайшовши до Владислави в кабінет, принісши документи, він перечепився і впав.

Все це виглядало дуже кумедно, Святослав аж почервонів та незграбно піднявся та вибіг із кабінету.
Жінка посміхнулася та подумки подумала: “Ото незграба, і хто його порекомендував, що Вадим Олексійович, керівник фірми, прийняв його на роботу”.

Жінка хотіла знову вернутися до справ, однак помітила на столі два квитки до театру. Вона одразу й догадалася що це залишив якраз їхній новий співробітник Святослав.

Владислава знову покликала його до кабінету та сказала що, не може прийняти від нього такий подарунок.
Та чоловік відповів їй що вона може піти в театр з ким хоче.

Владислава це обурило, що хтось міг подумати на неї так. Святослав одразу перебив жінку сказавши, що він про неї так не думає. Тоді жінка відповіла, що б із задоволенням пішла з ним до театру, тільки на жаль вона повинна буде їхати у відрядження.

А Святослав нехай покличе в театр їхню співробітницю Марину, яка зараз сумує після розлучення з чоловіком. Святослав кивнув головою в знак згоди, взяв квитки та й вийшов з кабінету.

Владислава швидше взялася за роботу щоб закінчити, бо завтра її чекав потяг до санаторію, вона хотіла поїхати сама та відпочити в тиші на природі. Так і зробила. По приїзду Владислава майже з номеру не виходила. Але працівник санаторію подзвонив у номер та та нагадав що сьогодні увечері в них буде святкування, та ще раз запросив жінку спуститися до ресторану.

Владислава не дуже хотіла іти, її і так влаштовувало лежати просто в номері в ліжку. Однак все-таки вирішила піти, та в коридорі вона зіштовхнулася з чоловіком.

Як зʼясувалося, Орест теж приїхав сам, чоловік не розгубився і запропонував Владиславі скласти йому компанію. Жінка й сама не розуміла але її серце почало битися частіше. Вона погодилась, і від того вечора вони були постійно разом.

Коли вже настав час повертатися назад, вони домовились, що Орест заїде на фірму де працює Владислава і вирішать як їм дальше бути, як будувати стосунки, в кого жити і таке інше. По приїзду жінка, яка завжди вела себе стримано, пурхала наче пташка по фірмі. Цей стан жінки помітили колеги і Святослав теж.

Весь жіночий колектив почав пліткувати, що їхня ” Залізна леді” так її називали, нарешті закохалася. Святослав чувши ці розмови дуже засмучувався, адже він був сам безнадійно закоханий у жінку. А тим часом Владислава вже чекала на Ореста, який мав приїхати, та робочий день вже от-от закінчувався а чоловіка так і не було. Коли пройшло ще декілька днів і Орест так і не дався про себе чути, то Владислава зрозуміла що її обмануто. Перше за багато років вона не прийшла на роботу, подзвонивши та сказавши, що вона нездужає.

Коли вже почався другий тиждень, як Владислава не появлялася на роботі, то несподівано до жінки прийшов додому Святослав. Він своєю увагою та підтримкою, допоміг жінці знову посміхатися. І Владислава зрозуміла, важливо, те, щоб тебе по-справжньому чоловік кохав. Через деякий час жінка і сама зрозуміла, що в неї появилися сильні почуття до Святослава.

Вам сподобалася ця історія? Якщо так, то пишіть в коментарях.

Хто має бажання поділитися з нами своєю історією, надсилайте листа на адресу редакції, [email protected]

Автор: Ваша, Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page